Krásná tanečnice ze StarDance se jak u čarokrásného jezera Lago Di Garda, tak u horkých pramenů Terme di Petriolo pochlubila vysportovanou postavou a do čokoládova opálenou kůží. Slunečné dny si Veronika nejdříve vychutnávala na Kanárských ostrovech, později se společně se svými rodiči a kamarádkou, jak to alespoň působí na sociálních sítích, přemístila do Itálie. „Přiznávám, umím si víkend představit třeba na tomto krásném místě a se sluníčkem,“ připsala k povedené sérii snímků v plavkách, respektive v růžových bikinách, Veronika Lálová.

Termály pro ni byly ještě intenzivnějším zážitkem. Do nich vlezla v bikinách tentokrát modrých. „Poprvé jsem se koupala v přírodních termálních pramenech a musím říct, že na to, jak mám ráda teplou vodu, tak mi chvíli trvalo se do té horké vody ponořit,“ prozradila na sebe sympatická tanečnice. Podle toho, jak se však vzápětí nakrucovala před objektivem, jí to ale nakonec takový problém nečinilo. Však si také za tyto (doslova) žhavé momentky vysloužila celou řadu obdivných „lajků“ i komentářů, co vzdávají hold jejímu vysekanému tělíčku.

VIDEO: Tanečnice Lálová: Můj nahý zadek odrovnal Marka Ebena!

Video
délka: 06:40.25

Tanečnice Lálová: Můj nahý zadek odrovnal Marka Ebena! Markéta Reinischová, Petr Soukup

Veronika, která v roce 2016 získala společně s hercem Zdeňkem Piškulou (23) zlato ve StarDance, se na tanečním parketu v zábavní show plné elegance a noblesy rozvlní i na podzim. Tentokrát bude mít za partnera Popelčina prince Pavla Trávníčka (70). „Říkal jsem si, že existují dvě varianty: jedna je, že bude éterická a lehká, což tanečnice většinou bývají. Druhá varianta pak je typ Helena Růžičková, do které bych se položil a ona by mě odnesla. Splnila se tedy první varianta. Veronika je úžasná, bleděmodrá a éterická,“ nechal se herec slyšet pro Českou televizi.

Fotogalerie
59 fotografií