Mohli být jedním z nejkrásnějších českých párů, bohužel láska mezi Českou Miss 2016 a seriálovým Jankem Linhartem nevydržela a roztála jako nanuk na slunci. O jejich rozchodu se dlouho spekulovalo, páreček dokonce šel společně do televizní show, kde tvrdil, že je vše zalité sluncem a společné miminko je jen otázkou času. Ale vrabci na střeše měli pravdu, hvězdná dvojice se rozešla! 

„Rozchod by neměl být považován za veřejnou událost a to ani když jste označeni za veřejně známé osoby. Bolí to. A někdy, někdy to bolí ještě o fous víc, protože to nezůstane jen mezi vámi, ale pluje to společností, která vás tím konfrontuje v momentě, kdy na to ještě nejste připravení. Nikdy jsme s Márou nebyli ten pár, který by měl potřebu dávat na odiv, jak se máme rádi. Střežili jsme si to pro sebe, stejně jako si nějaký čas střežíme informaci, že už pár společně netvoříme. Naše cesty se rozdělily a kráčíme si zase každý svou vlastní. Rádi se máme stále, ale dnes už jen jako přátelé,“ napsala na sociální síť Andrea Bezděková

„My spolu nebydlíme. Marek bydlí o kus dál, ale jsme spolu,“ mlžila Bezděková ještě před měsícem, kdy už měl být jejich vztah minulostí a byl. 

Po jejím vyjádření se na Instagramu rozepsal i Marek Lambora. „Víte o mně, že si své soukromí snažím chránit a držet pod pomyslnou pokličkou, ale asi nastal čas se o jednu jeho velmi křehkou část podělit. Nevím, jak se tohle přesně dělá a, popravdě se musím přiznat, že je mi to trochu proti srsti… Cítím ale, že nad námi krouží jisté otazníky, a taky bych chtěl, abyste vy, kteří mě sledujete, měli informace přímo ode mě. Od nás. S Ájou jsme se rozhodli naši společnou cestu životem rozdělit. Ani náhodou jsme si neublížili (abych usadil ty všelijaké otazníky zpátky do tečky), jen někdy zkrátka přijdete na to, že vás oba popohání vítr života na trochu jinou stranu. Takže teď budeme západy našich dní, s požehnáním toho druhého a s čistým srdcem, vyhlížet každý po svém.“ 

Dost výmluvné je také to, že na modelčině sociálních sítích zmizela většina společných fotek, a dokonce ani v instagramových příbězích se Marek neobjevuje. Na nedávnou premiéru dokumentu Karel dorazila Andrea v doprovodu kamarádky Daniely Písařovicové (42). „Nic za tím není, jen máme holčičí večer,“ tvrdila tehdy Bezděková. Podobných večerů má už ale hodně v řadě za sebou.

VIDEO: Misska Andrea Bezděková ve Varech! Kdo jí dělal doprovod? 

Video
Video se připravuje ...

Misska Andrea Bezděková nechala Lamboru doma a vyrazila do Varů! Kdo jí dělal doprovod? Markéta Reinischova

Fotogalerie
48 fotografií