Nemá to k němu z bytu na pražské Letné, kam se nedávno přestěhovala, zrovna kousek. Svět sexy brunetky se teď ale zjevně točí hlavně kolem sympatického herce, kterého rozmazluje. Tak to aspoň vypadá podle fotek, které má Blesk k dispozici.

Zatímco on zkoušel v budově Divadla na Vinohradech s kolegy nové představení Obchodník s deštěm, modelka mu na zkoušku bočním vchodem donesla baštu, přestože si sám klidně mohl něco objednat z okolních restaurací.

VIDEO: Misska Bezděková: Andreo, kdo je tvůj kluk? Lambora,  nebo Mirai? 

Video
Video se připravuje ...

Misska Bezděková: Andreo, kdo je tvůj kluk? Lambora nebo Mirai? Markéta Reinischová,

Jenže láska je láska, a tak Andrea nachystala vlastní zásilku. Ven pak vynesla velkou krabici neznámého obsahu, ve které klidně mohl být i dárek. O tom, že jsou spolu, se mluví skoro rok. Nápadně často se totiž v létě objevovali ve stejný čas na stejném místě. Ani jeden z nich k tomu ale nechtěl nic říct. „Nevídáme se. V době, kdy byla karanténa, lidé často navštěvovali stejná místa a nic to neznamenalo,“ mlžila modelka v červnu.

Jak Blesk nicméně informoval první, v neděli na sv. Valentýna byli na romantické procházce Prahou, objímali se a líbali. A tak musela kráska s pravdou ven. „Nechtěla jsem se se ke svému soukromí vyjadřovat, ale teď už to nemá cenu,“ smála se Bezděková. Víc ale říkat nechce.

VIDEO: Kovbojská s Burešovou a Lamborou: Touhle písničkou váš přivítá Slunečná

Video
Video se připravuje ...

Kovbojská s Burešovou a Lamborou: Touhle písničkou váš přivítá Slunečná FTV Prima

Fotogalerie
104 fotografií