Po dlouhé pauze, jež byla způsobena koronavirovou pandemií, se ve společenském světě zase začíná něco dít! Pro milovníky české kinematografie, co se již teď mohou začít těšit na blížící se karlovarský filmový festival, je teď v kinech nově mrazivý snímek Roberta Sedláčka Promlčeno, a pro herce a herečky, kteří si v něm zahráli, se také konala velkolepá premiéra v pražské Lucerně.

Celý večer si nepochybně nejvíc užívala rozdováděná modelka Andrea Bezděková (28), která se chovala, jako kdyby byla po rozchodu s hercem Markem Lamborou (26) „na lovu“. Na všechny strany vrhala zářivé úsměvy a až podezřele se vinula k Vojtěchovi Drahokoupilovi (26), jenž měl být jednou z hlavních tváří reality show Survivor.⁠ Bohužel však odstoupil hned na začátku kvůli psychickým problémům, jimiž sice trpěl už delší dobu, avšak věřil, že je na ostrově překoná.

Mladý zpěvák poté sice přiznal lásku, herečku Anetu Vacek Vrzalovou (30), se kterou randí už více než rok (a půjde o hodně divokou romanci, jelikož se prý partneři během té doby již stihli několikrát rozejít), na afterparty po promítání snímku Promlčeno ale dorazil sám - a na nezájem žen si rozhodně stěžovat nemohl. Kromě Bezděkové, s níž si vyměňoval dokonce i letmé doteky, mu věnovala svou pozornost i rozvedená (a údajně i znovu zadaná) herečka Denisa Pfauserová (33).

VIDEO: Thriller Promlčeno se odehrává v reálném čase: Roden v roli mstitele. Zůstane dávná vražda promlčena?

Video
délka: 01:54.12
Video se připravuje ...

Thriller Promlčeno se odehrává v reálném čase: Roden v roli mstitele. Zůstane dávná vražda promlčena? Bontonfilm

Mezi hosty byl doslova a do písmene přehlédnutelný někdejší vězeň Jiří Kajínek (61), jenž se dostavil s partnerkou a po celou dobu se s ní držel za ruku jako zamilovaný školák, herec a tanečník Jan Révai (48) s manželkou Zuzanou Šulajovou (43), herečka Barbora Mudrová alias Ája z Ulice, co ve řvavě červených večerních šatech dávala všem na odiv své pokročilé těhotenství, anebo herečka Jitka Schneiderová (49) v doprovodu půvabné dcery Sofie Anny (16), jejímž otcem je herec David Švehlík (50).

Mnohé dámy se také rozhodly blýsknout originálními róbami -⁠ jenom Barbora Bočková (32), představitelka hlavní ženské role Promlčena, své metalicky stříbrné šaty i svou až nezdravě působící štíhlost zakryla neforemným kabátem.

V naší bohaté galerii uvidíte ale i další známé tváře - samozřejmě kromě Karla Rodena a Igora Bareše (56), tedy hlavních hvězd snímku, jistě poznáte i třeba bývalého manžela Báry Basikové (59) Petra Poláka (43), s nímž má slavná zpěvačka syna Theodora (13), herečku Simonu Praskovou (58), co vsadila na zajímavé kožené šaty, anebo někdejšího finalistu SuperStar roku 2004 Sámera Issu (36), který si dělal se svou přítelkyní selfíčka u plakátu filmu…

Fotogalerie
82 fotografií