Plavovlasá moderátorka Nikol Moravcová se stala terčem spekulací poté, co se na Česko-Slovenském plese objevila ve velice odvážném outfitu. Mnozí se totiž začali ptát, zda si pod něj vůbec oblékla spodní prádlo - anebo se vydala na večírek jen tak „naostro“. Ale uznejte sami, její sexy flitrový komplet rozdělený na pod prsy končící crop top s dlouhými rukávy a úzkou, boky těsně obtahující sukni s prostřihy na bocích vyžadoval absenci minimálně kalhotek.

Influencerka, která v roce 2006 získala titul Miss Internet, se však tyto spekulace rozhodla na sociální síti utnout hned v zárodcích - nebo spíš poté, co se zřejmě její schránka na instagramu začala hemžit dotazy na toto téma. Ostatně, koho by to nezajímalo? Vždyť pod tenkou látkou nebyl vidět ani náznak čehokoliv dalšího... Jenže omyl! „Haha, ano, měla jsem spodní prádlo. Vrchní i spodní 'prďule', šikovně schovaný,“ objasnila Nikol všem zvědavcům.

Video
Video se připravuje ...

Blogerka Nikol Moravcová: Kvůli odhalenému břichu nejedla! Markéta Reinischová

Jít na večírek „nahoře i dole bez“ si nedovolila ani ona... „Zase tak 'vostrá' nejsem,“ přiznala s nadsázkou Moravcová. Přesto však není pochyb, že se nebojí experimentovat a že má dostatek sebevědomí takové šaty vynést - i když třeba podle naší módní kritičky Iny T. nesplňovala klasický dress code, její oblečení by se prý spíše hodilo na nějakou párty nežli na ples, co svým tématem připomínal také 30. výročí založení samostatné České republiky a Slovenské republiky.

„Myslím, že vzhledem ke světovým trendům, kde klidně i těhule ukazujou pupky celý, je tohle takovej decentní odvar. Někdo prsa, někdo nohy, někdo záda, někdo prsty u nohou... To mi na 'black tie' přijde jako větší 'fashion faux pas',“ bránila se. Koneckonců je pravdou, že se rozhodně nemá za co stydět, a její neskutečně ploché, perfektně vypracované bříško jí i po porodu dcerky Violet (3) mohou mnohé ženy závidět. I ty, co ještě nerodily!

Fotogalerie
34 fotografií