I když si Alena své soukromí chrání, tak občas udělá vyjímku a nechá do království, kde žije se syny, dcerou a přítelem Alesandrem Nassim (48), nahlédnout. 

Rodinka žije v residenci v Turíně, kde je dominantou rozlehlá kuchyň v bílé barvě. „Během karantény strávila celá moje rodina opravdu hodně času v kuchyni, v srdci našeho domu,“ prozradila brunetka, přičemž nešlo přehlédnout, že dřez a kohoutky má v kuchyni ze zlata.

Zatímco dům je laděný do světlých barev a designových doplňků, její pražský byt bude temnější. Soudě podle výběru kuchyně.

Video
Video se připravuje ...

Synové Aleny Šeredové a čeština? Babička s dědou musejí mít tlumočnika! Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

Ve svém pražském bytě mám kuchyň, kterou jsem si pořídila, když mi bylo 20 let a kupovala jsem ji do úplně jiného bytu. Co si budeme povídat, není to ono a už to chtělo i změnu,“ pochlubila se na sociální síti Šeredová. Je to opak jejího bydlení v Itálii. 

Kuchyně bude v tmavém odstínu v kombinaci s mramorem. Alena se netají tím, že není moc dobrá kuchařka, takže spíš bude využívána ke společenským sedánkům s přáteli. V poličkách jsou zabudované úchyty na vinné sklenice a nechybí tu ani ostrůvek v prostoru s dřezem. Sice žádné zlaté kohoutky, ale vše opět moderní v odstínu kuchyňské linky.  

Česká kráska žijící v Itálii, která v březnu oslaví 45. narozeniny, ještě kromě bytu v Praze vlastní penzion ve Špindlerově Mlýně. 

Fotogalerie
44 fotografií