Topmodelka Alena Šeredová se oblékla do dobře padnoucího světlého kostýmu, její nastávající muž do modrého obleku s kravatou a roztomilá dcerka Vivienne zazářila od hlavy k patě v bílém. A křtiny mohly začít!

Miliardář Alessandro Nassi celou dobu držel blonďatého andílka v náručí a okaté děvče bedlivě sledovalo, co se kolem ní děje. Křtiny proběhly v nádherném kostele za přítomnosti nejbližších z rodiny. Nechyběly ani babička a budoucí tchyně Šeredové Daniela Remmertová, která si libuje v pestrobarevném oblečení a jejím poznávacím znamením je výrazný černobílý účes. Co se týče stylu, opět rozhodně nezklamala.

Křtin se zúčastnila ale i nejstarší členka rodiny, do broznova opálená dáma, Alessandrova teta, která se zároveň ujala role kmorty kásné Vivienne. I ona se sladila s rodinou a oblékla bílou. Druhým kmotrem se pak stal rodinný kamarád. Na tomto slavnostím okamžiku nechyběli ani starší bratři David a Louis Buffonovi.

Všichni se poté společně odebrali slavit tak významný den do místní restaurace, kde si dali něco dobrého na zub. Ještě předtím se ale stavili doma se převléknout a Nasi s malou Vivienne si střihli menší taneček za zvuků harmoniky, foukaček a řehtaček. Zkrátka správná italská párty.

Video
Video se připravuje ...

Skoro rozvedená Šeredová: Už se může zase vdát! A velká změna o Vánocích! Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
32 fotografií