Budoucí tchyní české krásky a někdejší 1. vicemiss České republiky pro rok 1998 Aleny Šeredové je dáma, která rozhodně nemůže zůstat opominuta. Vlastně to ani nejde. Excentrická a notně výstřední Italka, majitelka miliardového jmění, je totiž nepřehlédnutelná. A rovněž je jasným důkazem toho, že ani tučné konto nenahradí absenci vkusu. Její módní styl i domov totiž působí jako od kolotočů! Remmertová je totiž vášnivá sběratelka, takže dům v centru Turína zaplnila poklady ze všech koutů světa – jak se ostatně můžete přesvědčit v naší bohaté galerii.

Nacházejí se v něm nejen slavné obrazy z 18. století, vypovídající o tom, že paní Daniela pochází z mocného italského klanu Agnelliů, ale také spousta přepychových kuriozit. Jako například podivné krystaly ve tvaru stromů, stříbrné rámečky z 19. století z Peru či miniatury domů a kostelů. A také opravdové sběratelské rarity, které už nejsou skoro k sehnání, a jejich hodnota je tudíž nevyčíslitelná. To, že to celé k sobě vůbec neladí, Daniela neřeší. Luxus, ve kterém žije, dává všem okatě najevo a jaksepatří si ho podle hesla „Když (na) to máš, tak to ukaž“ užívá.

Video
délka: 00:53.55
Video se připravuje ...

Jak jsou na tom synové Aleny Šeredové s češtinou? Babička s dědou musejí mít tlumočníka! Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

Danielin miliardářský dům je natolik unikátní, že jeho paní o vánočních prázdninách dokonce organizuje odpolední párty pro ty, kdo si ho chtějí prohlédnout. Během měsíce ho navštíví přes 280 lidí – jak členů rodiny, kteří jsou rozesetí po celém světě, tak známých. Alenina tchyně si zkrátka z rozlehlé stavby na severu Itálie udělala výstřední muzeum...

Seznámení Aleny s Danielou, která nade vše miluje výrazné, až kýčovité róby (zejména pak zlaté, včetně té od slavného francouzského návrháře Yvese-Saint Laurenta), muselo být pro českou modelku poměrně velkým šokem. „Alena asi zírala, když to poprvé viděla a zjistila, co jsem vlastně zač...“ smála se miliardářka v rozhovoru pro italský časopis Gente.

Fotogalerie
68 fotografií