Moderátor mnoha pořadů na TV Barrandov si soukromí až chorobně střežil a málokdo tušil, co se svými partnerkami podniká, ale to se s příchodem nové lásky Agáty Hanychové změnilo. Modelka je zvyklá všechno, až do posledních detailů, natáčet a zveřejňovat na sociální síti. A Soukupovi už to zřejmě někdy leze krkem. 

Když v pondělí odlétali do New Yorku, tak Agáta opět vše natáčela na mobil. „Nech už ty storíčka,“ žadonil Jaromír. „Já ho zabiju, já ho zabiju. Hudry, hudry... Ještě že mám tohle,“ odvětila ale Hanychová se sklenkou sektu v ruce. 

Po víc jak devíti hodinách letu bez přestupů přistáli v New Yorku, vystáli frontu na kufry a vydali se do bytu Jaromíra. Než si Soukup stačil vybalit, hned musel svou kočičku vyfotit na terase. 

Video
délka: 06:28.92
Video patří k placenému obsahu Blesku
Vybrat předplatné

Veronika Žilková otevřeně o vztahu Agáty a Soukupa: Udělal něco, co před ním nikdo! Markéta Reinischová, Elmer Carvalho

Jestli něco miluju, tak je to #newyork a jestli někoho, tak je to Jaromír Soukup. Další krásný výlet,“ napsala ke snímku s úžasným výhledem na město Hanychová. 

Je jisté, že celý pobyt bude dokumentovat a chlubit se vším, co jí podnikatel ukáže. Už tak si získal nejenom její srdce, ale i celou rodinu včetně dětí. Veronika Žilková (60) mu přezdívá James Bond, protože po společné snídani umyje nádobí, a nejmladší Agátina sestra Kordula (16) si zase padla do oka s jeho dcerou. Obě se totiž věnují parkurovému jezdectví. „Naše rodina je otevřená všem novým příchozím. Místo po dědovi Stropnickém a jeho dětech se postupně zaplňuje,“ potvrdila ostatně nedávno v rozhovoru pro Blesk Žilková, která se v současnosti rozvádí. 

Fotogalerie
73 fotografií