I když to zní neuvěřitelně, je to opravdu tak! „Ano, máte správné informace, ale více se k tomu nebudeme vyjadřovat,“ napsala nám Agáta, když ji Blesk kontaktoval. Do té doby se k dotazům ostatních médií odmítala vyjadřovat, včetně webu extra.cz, který na možnou spojitost upozornil jako první.

Věkový rozdíl

Hanychová měla vždy mladší partnery, Soukup je ale o 16 let starší. Naopak ředitel a moderátor Barrandova si na mladší krásky vždy potrpěl, takže v nových vodách rozhodně nezalovil.

Nejsou ale prvním párem, který dělí velký věkový rozdíl, a třeba jim to skutečně bude fungovat. Uvidíme, co na vztah řekne modelčina maminka, temperamentní Veronika Žiková (60). I její soukromý život teď prochází radikální proměnou – čeká ji rozvod s Martinem Stropnickým.

Video
Video se připravuje ...

Agáta Hanychová sekla s kouřením: Strach z rakoviny prsu! Markéta Reinischová

Šest let s Brožovou

V minulosti se po boku Soukupa objevilo několik známých žen. Naposledy bývalá partnerka Františka Janečka Tereza Mátlová (46). Před ní pak majitel TV Barrandov šest let žil s herečkou Kateřinou Brožovou. Rozejít se s mediálním magnátem měla sama Brožová. Prý proto, že nechtěla dál snášet jeho vliv. „Ano, já jsem neposlušná. Vždycky jsem chtěla dělat svoji práci. Prostě jsem chtěla žít podle svého. Člověk, který není z branže a začne žít s herečkou, má třeba úplně jiné představy,“ přiznala následně v Show Jana Krause.

Spekulace na sítích

O tom, že Agáta chodí s mediálním magnátem, spekulovali v minulých dnech fanoušci na její sociální síti. Že je to pravda, potvrdila až nyní Blesku!

Fotogalerie
48 fotografií