Selena Gomezová byla před několika lety diagnostikována s velmi závažným autoimunitním onemocnění lupus. Tato nemoc se vyskytuje převážně u žen a napadá životně důležité orgány jako ledviny a mozek.

A právě ledviny Seleny Gomezové nápor této nemoci nezvládly. Zpěvačka se dostala do takového stavu, kdy jediná šance na přežití byla transplantace ledviny.

Hledání dárce ale může být velmi zdlouhavý proces, zatímco vám tikají hodiny. K šoku všech se nezištně nabídla její kamarádka a kolegyně herečka Francia Raisová (34), se kterou se už v té době znaly více než deset let. Francia už v té době byla sama velmi známá ze seriálů pro teenagery a svou kariéru měla solidně vybudovanou.

Video
délka: 10:00.24
Video se připravuje ...

Selena Gomez a vývoj jejího stylu v roce 2016 youtube.com/STARS NEWS/BPŽ

Na rok 2017 byla naplánována operace a k úlevě všech se podařila. Zpěvačka tak byla v bezpečí.

Ačkoliv Selena označovala svou kamarádku za „sestru“, už rok po operaci došlo mezi nimi k prvnímu konfliktu. Francii vadilo, že její kamarádka i po transplantaci žije nezřízeným životem a často konzumuje vysoké dávky alkoholu. Později se usmířily, když Selena Gomezová publikovala na Instagramu jejich společnou fotku s dojemnými slovy.

„Neexistují slova, která by dokázala vyjádřit mou vděčnost k mé kamarádce Francii Raisové.“

Konflikt byl na chvíli zažehnán. Tedy až do doby, než vyšel dokument o Seleně Gomezové My mind & Me (pozn. red. v češtině „Má mysl a já“). V snímku Selena popisuje svůj boj s nemocí a všechny problémy s transplantací spolu s velmi detailními popisy celého procesu.

Jméno své nejlepší kamarádky, která jí poskytla ledvinu, však v dokumentu ani jednou nezmínila.

Francia ihned po premiéře filmu přestala Selenu na Instagramu sledovat.

Video
délka: 00:51.62
Video se připravuje ...

Video z turné Seleny Gomez Instagram.com/selenagomez

Místo omluvy následovalo zpěvaččino rýpnutí – na sociální sítě napsala velmi strohé oznámení. „Omlouvám se, že jsem nezmínila všechny osoby, které znám.“

Vše korunovala slovy, když v rozhovoru pro časopis Rolling Stones zmínila, že jedinou její opravdovou kamarádkou je zpěvačka Taylor Swiftová.

Francii Raisové se nelze divit. Selena je podle všeho opravdu kamarádka k nezaplacení.

Fotogalerie
46 fotografií