„Řekla jsem ano!“ Těmito jednoduchými slovy oznámila někdejší 1. vicemiss České republiky pro rok 1998 všem krásnou novinku, a to své zásnuby s dědicem automobilky Fiat. S pohledným Italem Alessandrem Nasim, jenž je miliardářem, má dvouletou dcerku Vivienne Charlotte.

Alena Šeredová to oznámila světu jakoby mimoděk - žádné okázalé záběry na ruce snoubenců, kde se na prsteníčku nastávající nevěsty blyští zásnubní prstýnek s diamantem nevyčíslitelné hodnoty, ale „obyčejné“ selfíčko s partnerem.

Podle jejích instastories se dá tušit, že zásnuby proběhly v kruhu rodinném - na dalších záběrech jsou totiž k vidění Alenini rodiče, co si hrají s vnučkou. Kromě malé Vivi je modelka mimochodem ještě  matkou synků Davida Lee (12) a Louise Thomase (14), jejich otcem je však italský fotbalista Gianluigi Buffon (44). Přestože se svou rodinou žije Šeredová trvale v Itálii a má jak české, tak italské občanství, nechala se slyšet, že je jí naše země stále blízká.

„Duší se pořád cítím být Češkou,“ prozradila pro Zítřek.cz. To, že byli její maminka s tatínkem přítomní zásnubám, není nic výjimečného. Jak uvedla, udržuje se svými blízkými vřelý vztah i přes velkou vzdálenost, co je dělí. „Jezdím do Čech tak dvakrát až třikrát za rok, a to stejné česká rodina do Itálie.“

Video
Video se připravuje ...

Synové Aleny Šeredové česky neumí: Babička s dědou musejí mít tlumočníka! Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

Stěhování do tuzemska však neplánuje. „V nejbližších letech se určitě nevrátím, ale nechci říct, že se nikdy nevrátím. To teď opravdu nemohu odhadnout. Momentálně by to ale bylo pro přítele náročné kvůli jazykové bariéře,“ vysvětlila kráska, co ani po obávané čtyřicítce neztrácí svůj šarm.

K tomu, aby stále působila tak mladě, si sice vypomáhá estetickou medicínou, ale jak sama zdůraznila, nejde o žádné invazivní zákroky. „Jezdím do Milána na vitamínovou biostimulaci pleti. Díky tomu mám pleť prozářenou a revitalizovanou. A zaměřuji se na vyvážený jídelníček a zdravý životní styl,“ objasnila kouzlo své věčné krásy.

Fotogalerie
41 fotografií