Vendula svého manžela poprvé viděla, když mu bylo 9 let, a jeho maminka Simona byla její nejlepší kamarádka.

Nedávno jsme se o tom bavili u televize. Když se náš syn Pepíček díval na dinosaury, manžel mi povídal: ‚Tehdy jsi mi dala dinosaura. Kdo by to byl řekl, že spolu budeme mít jednou dítě, se kterým se na ně budeme dívat společně.‘ Život vás občas zamotá a tady mě zamotal docela hezky,“ svěřila se v pořadu Povídej na CNN Prima NEWS zakladatelka nadačního fondu Kapka naděje.

Když měl Pepa v 18 letech první vážnou známost, tak dokonce bydleli v domečku na zahradě u jejího domu. Po čase se rozešli a jeho maminka Vendulu požádala, aby si s ním promluvila.

Video
délka: 02:44.88
Video se připravuje ...

Vendula Pizingerová utopená v květech. Róbu dvakrát vynesla a jde do dražby! Markéta Reinischová, Lukáš Červený

Nevěděla, jak to nese, a poprosila mě, ať mu domluvím. Tak jsem mu domluvila. Rodina se mnou potom nemluvila několik let. Jeho maminka se mnou nemluvila rok. Po roce mi umřel kamarád, a tak jsem zvedla telefon a zavolala jí s tím, že ji chápu, ale ráda bych se s ní sešla. Tehdy mi řekla, ať jí dám ještě čas, a nakonec se mi asi za měsíc nebo dva ozvala. Tenkrát mi dělalo hrozný problém se jí podívat do očí,“ řekla Pizingerová s tím, že kvůli rodině zpočátku chtěla vztah s Josefem ukončit. Ten ji ale nakonec přemluvil s tím, že je to jejich život a nikdo jim do něj nemá co mluvit. 

Dobře udělali, protože jejich manželství jen vzkvétá a syn Josífek jim dělá radost, stejně jako starší syn Jakub (17), jehož otcem je Karel Svoboda (†68).

Fotogalerie
64 fotografií