Rozvodové řízení bylo oficiálně zahájeno až 6. ledna letošního roku, kdy také byla podána žádost o rozvod manželů Holomáčových. Ještě v prosinci dokonce nový partner Žilkové obýval stejnou bytovou jednotku jako jeho žena. 

„Někdy v prosinci se manžel odstěhoval, ale kam, to netuším, to mi neřekl,“ řekla deníku Aha! Martina Holomáčová (47), kterou velmi namíchla hereččina slova, že jejich manželství je dávno v troskách a údajně se už dva roky rozvádějí.

„Ještě v létě jsme plánovali dovolenou do Asie, kam jsme se s manželem chystali vyrazit v říjnu, takže nic nenasvědčovalo tomu, že bychom se rozváděli,“ dodala Holomáčová.

Bývalý basák skupiny Argema, jehož manželství s Martinou bylo už třetí, se loni snažil přesvědčit veřejnost o tom, že už probíhají právní úkony ohledně ukončení jejich manželského svazku. Nikdy však žádné dokumenty nedoložil. Nyní je na požádání předložila až Martina. 

Podle dokumentů, do kterých jsme nahlédli a které jsme si ověřili u soudu na Praze 10, byla žádost o rozvod podána opravdu až letos, konkrétně v pátek 6. ledna 2023.

„Na váš dotaz Vám sděluji, že dne 6. 1. 2023 byla podána žádost o rozvod mé osoby Martiny Holomáčové a mého manžela Josefa Holomáče. Rozvodové řízení je počínaje tímto dnem oficiálně zahájeno. Tuto informaci je možné si ověřit u obvodního soudu pro Praha 6, Na Míčánkách, Praha 10,“ napsala Holomáčová.

Podle našich informací se manželé měli dohodnout o majetkových vztazích a civilnímu rozvodu by tak nemělo nic stát v cestě. „Já už to chci mít rychle za sebou, celá ta situace mě velmi obtěžuje...“ posteskla si Martina, která ještě nezná přesný termín rozvodového stání. „Nikdo se nám, myslím tím mou advokátku a mě, neozval, takže vyčkáváme,“ dodala.

Církevní rozvod

Civilní ukončení manželství není to jediné, co Martinu Holomáčovou trápí. Mnohem důležitější pro ni je církevní rozvod, tedy přesněji zneplatnění manželství. „Oba jsme pokřtěni a já na něm trvám. Už jsem to řešila na arcibiskupství. Žádost se musí odeslat až do Vatikánu, ale tím, že naše manželství bylo bezdětné, mohlo by to být snazší,“ prozradila Holomáčová.

„Církevní rozvod pak ale může proběhnout až po tom civilním,“ upřesnila Martina, která chce alespoň částečně vyvrátit nepravdy, jež do světa pouští její stále ještě muž a jeho nová partnerka.

Pepa není žádný chudák

Ač tak nemusí na první pohled působit, je rocker a muzikant Josef Holomáč finančně velmi dobře zajištěn. Poté, co pověsil svou baskytaru na hřebík, nezahálel a podle obchodního rejstříku je ředitelem továrny PREFA Žatec.

Vlastnili dva luxusní vozy, které teď oba připadly Holomáčovi, často jezdili na exotické dovolené do Asie. Muzikant se na veřejnosti raději prezentuje jako spíše nemajetný muž, a ač se obléká skromně do košile, džín a kožené bundy, skutečnost je jiná...

Video
Video se připravuje ...

Veronika Žilková seznámila bratra s novým partnerem: Čekala na požehnání David Turek

Fotogalerie
119 fotografií