„Takhle to vypadá, když končí láska. Manžel si pošle kamaráda s vozíkem pro kytaru, diplomy, bačkory i společné fotky,“ napsala vyhledávaná herečka Veronika Žilková na Instagram a připojila snímek, který zachycoval poněkud naddimenzovaný odvoz – auto i s velikou károu. „Život je vtip,“ dodala hořce. O něco později pak snímek sice smazala, nicméně další její příspěvek dal jasně najevo, jaký postoj k celé notně bizarní situaci, ktará nastala před jejím domem v pražském Suchdole, zaujala.

„Tohle se v našem dětství zpívalo v kostele: Díky za toto krásné ‭ráno, ‭díky ‭za každý ‭nový ‭den. ‭Díky ‭za to, co ‭už je ‭za mnou ‭jako ‭těžký ‭sen. Díky za všechny věrné druhy, díky, ó, Pane, za tvůj lid. Díky, že všechny křivdy, dluhy mohu odpustit. Díky za všechno krásné, čisté, dík za hudby dar. Díky za to, co zarmoutilo, díky za to, co potěší... lalala,“ uvedla u fotografie, u takzvaného selfíčka, na němž je zachycená v náručí svého současného partnera, rockera Josefa Holomáče (62) z Argemy.

Video
Video se připravuje ...

Veronika Žilková seznámila bratra s novým partnerem: Čekala na požehnání. David Turek

Snímek je nepochybně staršího data, jelikož o několik hodin později už cvičila doma ve své kuchyni, online se svými fanynkami, a všem ukázala rozkošná štěňátka, jimž pomohla na svět její dcera Kordula (17).

Momentka plná lásky však názorně předvedla všem, kdo by ji považovali za nějakou zhrzenou exmanželku, že po rozvodu s diplomatem Martinem Stropnickým, jenž dal přednost mladičké milence (se kterou mimochodem pracuje na českém velvyslanectví v Tel Avivu), dokáže jít s nadhledem dál...

Fotogalerie
110 fotografií