Mít o 16 let mladšího partnera, který miluje divoké treky, výlety a cestování, není pro ženy v určitém věku už žádný med. Dříve či později jim totiž přestanou stačit... Své o tom ví i Vendula Pizingerová, vdova po nejúspěšnějším českém hudebním skladateli Karlu Svobodovi (†68). Přestože je tato maminka rok a půl starého Josífka velice aktivní, túry, na které ji bere její muž, jsou leckdy nad její síly - na březnové dovolené hlásila v instastories, že má svalovou horečku, anebo že se jí manžel směje, že při náročném škrábání se do kopců funí jako hroch.

Nyní v instastories ukazuje jak krásy Socotry, tak i to, jak výprava s manželem vypadá - zatímco Vendula popadá dech a fotí si přírodu, Josef je kdesi v dáli před ní a vůbec na ni nečeká... „Odpočívám teda jako... to je strašný vedro... hergot...“ sténá Vendula v jednom z videí, v němž rovnou, zhroucená vsedě na zemi, vyčerpaně hlásí, že v poledne na přímém slunci je (alespoň pocitově) kolem padesáti stupňů, což je zcela neúnosné. A když pak už konečně dorazí k jeskyni , kam v té výhni společně putovali (byť Josef opět mnoho metrů před ní), ke svému zklamání zjistí, že ani v ní není zrovna chladno.

VIDEO: Vendula Pizingerová: Josef mě straší ještě s holčičkou, ale to už by bylo do nebe volající

Video
Video se připravuje ...

Vendula Pizingerová: Josef mě straší ještě s holčičkou, ale to už by bylo do nebe volající Videohub

Jenže ani po dosažení cíle nedošlo na odpočinek, jak by se nabízelo. „Jeskyň má kilometry, ale dál se nesmí! Což Josef chtěl obelstít...“ žalovala u videa, kde její muž obíhá jeskyni tak, aby se dostal i tam, kam se běžní návštěvníci nemají šanci podívat. Byl to samozřejmě špatný nápad, jelikož to skončilo tím, že ho „čtyřicetikilová hlídačka málem vynesla v zubech“. Není tedy pochyb, že takový dovolenkový pobyt je plný (i nechtěných) dobrodružství, a že toho má Vendula někdy i plné zuby. Tak to alespoň na sociální síti působí...

Fotogalerie
47 fotografií