Romantický výlet si každý představuje jinak a romantika Venduly Pizingerové a jejího manžela Josefa rozhodně není pro každého. Poté co Venduliny padesátiny oslavili na zamrzlém Islandu, vyrazili si tentokrát užít slunce a moře do Jemenu, ovšem i tento výlet pojali mnohem dobrodružněji než většina ostatních cestovatelů.

A jako vždy Pizingerová opět své sledující a fanoušky o cestě poměrně intenzivně a jasně informuje na sociální síti. „Ptáte se, jak spíme,“ prozradila, co její fanoušky zajímá, a odpověď na sebe nenechala dlouho čekat. „Batohy ve stanu a my pod hvězdami,“ prozradila hned vzápětí a přiložila i fotografie jako důkaz.

Podívejte se do naší galerie a přesvědčte se sami, že jejich výlet je skutečně zajímavý, ale velmi náročný, a není tak pro každého.

Nicméně manželé si evidentně v dobrodružných výletech libují, už loni s sebou vzali svého malého synka Josífka (1) do Rumunska, kde se dostali do problémů v lese a trvalo jim celé dny, než se jim podařilo cestu projet. Ale ani to je neodradilo a směle vyrážejí za dalšími dobrodružstvími.

Video: Vendula Pizingerová po drsné dovolené v Rumunsku: Odlétá na babinec! 

Video
Video se připravuje ...

Vendula Pizingerová po drsné dovolené v Rumunsku: Odlétá na babinec! Markéta Reinischová

Fotogalerie
51 fotografií