Ale místo procházek historickými uličkami, popíjením sangrie a ochutnávání místních tapas, na Vendulu čekaly túry po skalách a návštěvy kaňonů. 

„V kaňonu spolu a to je furt něco! Vždycky jdu pomalu, a tak, a špatně lezu, jsem kopyto no. Oba dva hudrujem něco… ale pak jdeme příště zas, je jasný, že ho nikdy nedoženu, páč v minulém životě byl asi kamzík, protože nechodí nikdy po cestách a já letím 200 m za ním,“ netají se Vendula, která ale statečně svého muže na jeho šílených výpravách za poznáním, doprovází. 

Když už ví, že je fyzicky na dně, tak na něj čeká. „Josef šel, protože to už je na horolezecký vybavení, jsou všude skoby, on to nějak oblezl. Bojí se, že bych někde zbuchla, tak tady na něj čekám.

VIDEO: Vendula Pizingerová po drsné dovolené v Rumunsku: Odlétá na babinec!

Video
délka: 03:24.28
Video se připravuje ...

Vendula Pizingerová po drsné dovolené v Rumunsku: Odlétá na babinec! Markéta Reinischová

Prohlížím se a zjistila jsem, že mám na sobě asi pět suchých hoven, jak jsem to tady drala. Je to příjemný, je tady krásně, ale já jsem ve finále vždycky ráda, že to dokážu, ale myslím, že kdyby sám Josef věděl, jaký je to pro mě mordor... ale tak to prostě je,“ svěřila se mezi skalami totálně vyčerpaná prezidentka nadačního fondu Kapka naděje. 

„Odmalička jsem nebyla zvyklá sportovat, tak to teďka mám,“ dodala Vendula. Po celém dni na túře není divu, že večer dostala svalovou horečku

Fotogalerie
67 fotografií