Třetího ledna sdílela Slováková fotku z letiště a sledujícím hrdě oznámila, že na měsíc mizí na Srí Lanku. „Načerpat sluníčko, energii, poznat novou krajinu,“ rozplývala se tehdy influencerka, která v minulosti čelila obvinění z rasismu. „A protože jsem pořád někde s někým, nemůžu se dočkat, že budu chvilku sama se sebou,“ dušovala se vítězka reality show Hotel Paradise.

To ale nebyla tak úplně pravda... Záhy za ní totiž do jihoasijského ráje dorazila kamarádka Kačka. „Chcete, abychom vás vzaly s sebou?“ ptala se Nela provokativně fanoušků. 

Spíš než fotkami krajiny se ale na svém profilu chlubí selfíčky a fotkami v bikinách. Ve stories občas zveřejní video, co všechno zažívá – například jízdu vlakem po slavném viaduktu Nine Arch Bridge, během které visela z vagonu jen za ruce a předváděla, jakou má dobrodružnou povahu. 

„My se máme dneska ale tak strašně úžasně, že to až není možný! Já jsem úplně nadšená, dojeli jsme do nádhernýho hotelu. Jsme obě dvě úplně v Jiříkově vidění,“ pochvalovala si cestu, na které se věnuje ájurvédě, jí speciální stravu, cvičí jógu a pracuje na své kondici. „Nemluvíme, dochází nám slova,“ prozradila, jak to teď s kamarádkou mají. 

Video
délka: 03:23.84
Video se připravuje ...

Žilková opouští manžela! A Slovákovou žalují Piráti, čelí také obvinění z rasismu! Bára Horáková, Lukáš Červený

Fotogalerie
66 fotografií