Influencerka a vítězka reality show Hotel Paradise Nela Slováková nechodí pro ostrá slova daleko. Před pár dny se zčista jasna pustila do youtuberky Dominiky Myslivcové (27), když naznačila, že si vydělává jako placená společnice. 

To si Myslivcová nenechala líbit, a aby obhájila svou čest, zveřejnila teď na svém instagramu nevšedně rozsáhlý a otevřený text o svém soukromí. „Jak začít… Po tom, co se tak trošku strhla lavina díky mé dovolené v Dubaji, jsem se rozhodla ještě jednou (snad naposled) vyjádřit a konečně vám všem některé věci, které jsem nebrala jako důležité řešit na soc. sítích, objasnit,“ uvedla. 

„Už mě totiž po těch letech nebaví neustále číst přihlouplé narážky a komentáře. Jak jezdím escort, jak spím bůhví s kým za peníze, jak jsem prostě hrozně špatná a k*rva, protože neukážu, s kým v tom businessu sakra sedím! … já vám to ale ukazovat nechci,“ vzkázala všem Myslivcová.

Čtyři roky tajila vážný vztah

Pak prozradila, že měla necelé čtyři roky vážný vztah, který ale prý neměla potřebu sdílet s celým národem. „Prostě jsem v něm byla šťastná i bez médií, komentářů pro mě cizích lidí… Navíc jsem svého teď už expřítele (ano, ten starý 35letý slovenský dědek na fotkách) prostě chtěla ušetřit toho mediálního světa a své soukromí jsem mně/nám střežila o sto šest,“ popsala. 

„A proto, proto, že jsem nikdy neukázala a nepochlubila se, s kým jsem a s kým žiju, musím být společnice?“ kroutí hlavou. Před několika měsíci vztah bohužel skončil, bývalý přítel ale prý navždy bude v Dominičině srdci a přeje mu jen to nejlepší. 

O tom, s kým tedy vlastně na dovolené v Dubaji je, se ale bavit nechce. „Nevidím důvod, proč bych se měla někomu zpovídat, obhajovat a točit na stories, s kým tady jsem,“ uvedla s tím, že ale rozhodně není placená společnice. Čas prý tráví prostě s tím, s kým chce, ale na instagramu žádné společné snímky zveřejňovat nemíní. 

Žádného přítele ukazovat nemíní

A to samé prý platí i do budoucna. „Takže jen ať víte, až budu mít vážný vztah, tak nepočítejte s tím, že budu někoho dávat na instáč... Možná až na svatbě,“ vzkázala všem. Na žádné další dotazy prý neodpoví. „Doufám, že tohle vyjádření k něčemu bude a příště budu ušetřená trapných storýček jiných influencerek,“ rýpla si do Slovákové.

Elaborát o Dominičině soukromí si přečetla i Nela a rozhodla se také okamžitě zareagovat. „Hezky a výstižně napsané,“ pochválila Dominiku.

Podivná omluva

„Já se za své story omluvila – Tobě do soukromé zprávy. Omluvit se umí málokdo,“ vyjádřila se. Její názor na holky a ženy to ale prý všeobecně nijak nezmění. „Doba je špatná a bude hůř,“ myslí si. 

Pak ovšem připojila poznámku, která se dala vyložit hned několika různými způsoby. A ne všechny byly pozitivní. „Expřítel sympatický, přeji Ti, ať jsi šťastná s kýmkoliv, kdo pro Tebe bude správným partnerem, a ať jsou Vaše hodnoty jiné a lepší než jen Chanel kabelky. Možná jako tomu bylo s Tvým ex, kde jsi ty hodnoty určitě sama cítila, byť vztah bohužel skončil. Všechno dobré, Dominiko,“ vzkázala Myslivcové. 

Po omluvném komentáři se na Slovákovou snesla další vlna kritiky. Některým fanouškům vadila poznámka, že „omluvit se umí málokdo“, jiní zase neschvalovali, že Dominiku urazila veřejně, omluvu ale poslala jen do soukromé zprávy. Jak to nakonec mezi sebou mají, to ale vědí jen influencerky samy. Stejně tak o spořádanosti jejich soukromých životů.

VIDEO: Dominika Myslivcová: Všechno lítá, co peří má

Video
délka: 00:39.60
Video se připravuje ...

Dominika Myslivcová: Všechno lítá, co peří má. Markéta Reinischová, David Turek

Fotogalerie
121 fotografií