Silikonem vylepšené krasavice se sjely mezi blikající automaty, ale místo hazardu se věnovaly popíjení drinků. Nic však neponechaly náhodě a své přednosti daly na odiv. Česká Barbie Gabriel Jiráčková na sebe navlékla rudé šaty, sladila je silonkami ve stejné barvě a své desítky nacpala do černé podprsenky. Buď si vybrala nešťastný střih šatů nebo nějaké to kilo přibrala. Doprovod jí dělal přítel.

V červeném kostýmku přišla i bývalá účastnice reality show VyVolení Eva Feuereislová. Ta pro změnu své silikonové poprsí nacpala do rafinované podprsenky.

VIDEO: Dominika Myslivcová: Jsem sama, ale nabídek mám miliony!

Video
délka: 03:39.40
Video se připravuje ...

Dominika Myslivcová: Jsem sama, ale nabídek mám miliony! Markéta Reinischová

Z Brna dorazila další účastnice reality show Nela Slováková. Nezklamala, oblékla se do strečové kombinézy v šedém odstínu, aby dala na odiv své tělo.

Asi nejstřízlivěji byla oblečená růžová blondýna Dominika Myslivcová (27). Zelený kostýmek s černou podprsenkou a vysoké kozačky. Pro některé pány to asi byla velká podívaná, ale pro Jiřího Krampola (83) nuda. Raději se věnoval červenému vínu a Zuzaně Bubílkové (69).

Zpěvačka Genny Chiati (29) má krátce před porodem, přesto si party ujít nenechala a další těhulkou, která vyrazila do víru hazardu, byla Michaela Nosková(38).

Fotogalerie
32 fotografií