Situace kolem plavkové prodejkyně se na chvíli uklidnila, především za to mohlo zrušení výsměšného profilu, jenž odhaloval údajné Nelino hrubé chování k lidem, lži, nedodané faktury, údajné čachry s DPH a tak podobně. Samozřejmě ale stále existují internetoví uživatelé, kteří to dávají výherkyni ze sexuální reality show Hotel Paradise pořád sežrat a zakládají nové účty a připomínají rázně veřejnosti, že Slováková podle nich rozhodně není takovou světicí, za jakou se vydává.

Jedním z důkazů má být vyjádření k Ewě Farne. V roce 2013 působila zpěvačka jako porotkyně SuperStar a Nela se na její osobě pořádně vyřádila. „Ewa Farna, nebo jak se to píše, je ta největší ostuda SuperStar ever. Z malinkýho, roztomilýho a skromnýho dítěte vyrostla v něco odpornýho, nevkusnýho, tlustýho, hnusnýho, namyšlenýho, arogantního a naprosto idiotskýho.“ Nelin komentář na facebooku pokračoval další sprškou obvinění, například že Farna ponižuje lidi a soutěžícím sráží ego. S tím má mít Slováková dle barvitých konverzací se zákazníky také bohaté zkušenosti.

Chytrý anonym před sedmi lety správně vytušil, že tento komentář patří do zlatého fondu Neliných přešlapů a je potřeba ho zakonzervovat a vyčkat na moment, kdy ho autorce vmést zpátky do tváře. Ta chvíle nastala s kauzou kolem roušek, a přestože ho Nela značnou dobu ignorovala, nakonec přistoupila k reakci v podobě omluvy.

„Zapomněla bych zmínit moje vyjádření z roku 2013 směrem na Ewu Farnou, kde jsem se o ní nevybíravě vyjádřila vzhledem k tomu, že jsme spolu měly tenkrát nějaký spor. Tímto se jí omlouvám, protože moje vyjádření bylo hloupé, mladistvé a nevybíravé, ale mám pocit, že teď je rok 2020, že někdo jako zaspal z roku 2013,“ řekla ve videu na instagramu.

Svou prvoplánovou omluvu potopila nejenom neupřímným tónem, dvanáctkrát zmíněným slovem „nevybíravé“ nebo vzdušnými uvozovkami u slova spor, ale i zakončením, kde všechny své kritiky nepřímo obvinila, že žijí v minulosti a to, co se stalo před sedmi lety, je přece už dávno zapomenuté a promlčené, a tudíž nejspíš omluvitelné.

Fotogalerie
66 fotografií