Je čas zavzpomínat na maturitu! Co jste měli na sobě? Jak jste si vedli? Prošli jste? Topmodelka Peštová na letošní maturanty nezapomněla a popřála jim neobvyklým způsobem – vlastní fotkou ze školních let. A hned na začátku je varovala, aby si z ní netropili srandu.

„Nesmějte se! Moje fotka z maturitního tabla z minulého století. Přijde mi to jako věčnost,“ napsala k fotce s velmi objemným účesem a náušnicí větší než dětská hlavička. Fanouškům hvězdného páru se okamžitě vybavilo Haberovo vzezření s dlouhými vlasy, díky nimž působil velice milým až sluníčkovým dojmem. Jako by se hledali, až se našli.

Modelce se za momentku z roku 1989 nikdo z plných plic nevysmál, naopak její účes à la Claire ze Snídaňového klubu vychválili do nebes. „Byla jste krásná,“ okomentovala jedna. „Miluju ten účes,“ uvedla druhá. Další sledující si ji spletla s porotkyní SuperStar Patricií Pagáčovou (31) a jiná zmínila, že si je podobná se zesnulou Ivetou Bartošovou (†48). Všichni se ale můžeme shodnout, že je Peštová krásná, ať už má na hlavě cokoliv.

VIDEO: Topmodelka Peštová (48) přiznala: Nic jiného než modeling neumím! 

Video
délka: 02:23.36
Video se připravuje ...

Topmodelka Peštová (48) přiznala: Nic jiného než modeling neumím! Markéta Reinischová

Fotogalerie
41 fotografií