Stella se narodila, když bylo herci sedmdesát let. Osud to dokonce zařídil tak, aby herec stihl oslavit její osmnáctiny 13. srpna 2021. Necelý měsíc (7. září) po nich Jean-Paul zemřel. Nejmladší dcera i poslední manželka nechyběly na jeho dvou pohřbech, jeden byl státní v Invalidovně, druhý soukromý v kostele.

„Tolik jsme se milovali… Jsi vrytý do mého srdce. Odpočívej v pokoji,“ napsala na sociální síť Natty, jež se s francouzskou ikonou rozvedla po šesti letech manželství v roce 2008.

Už kvůli dceři byli neustále v kontaktu, protože po jejich rozvodu začaly poštou přicházet anonymní výhrůžky, ve kterých mu zločinci vyhrožovali tím, že jeho Stelle uříznou hlavu a pošlou mu ji v krabici od bot.

VIDEO: Pohřeb Jeana-Paula Belmonda

Video
Video se připravuje ...

Pohřeb Jeana-Paula Belmonda Reuters

Celá rodina herce tak byla pod neustálou policejní ochranou. Tehdy se totiž na veřejnost dostaly informace, dle kterých se měl Belmondo dopouštět praní peněz a daňových úniků.

„Mé srdce tak krvácí… Odpočívej v pokoji,“ pokračuje dál půvabná blondýnka, jež přidala několik soukromých fotek. Ať už z porodnice s miminkem v náruči, případně ze společenské akce.

Pochlubila se i snímkem, který zachycuje, jak společně s Belmondem tandemově skočili padákem. „Skákání v Paříži s GIPN (jednotka francouzské národní policie - pozn. red.), šílená vzpomínka,“ netají se Natty.

Fotogalerie
63 fotografií