Milovala spíše jeho..., anebo jeho nadité konto? Playboy modelka Barbara Gandolfiová (46) si Jeana-Paula Belmonda sice omotala kolem prstu svým dokonalým tělem a širokým úsměvem, jí však učarovaly spíš jeho peníze. Krásná brunetka, která se neúspěšně ucházela o korunku Miss Belgie, byla podezřelá z toho, že zneužívala během čtyřletého vztahu slavného herce ke svému vlastnímu prospěchu. Celkem z něj vytáhla přes 200 tisíc eur (tedy 5 milionů korun), jelikož se snažila uvést do provozu noční klub, a často si od něj nechávala kupovat drahé dárky.

Barbara byla zkrátka pořádné kvítko a šuškalo se, že má pletky i s mafií. Udržovala blízké přátelství se svým ex-manželem Fredericem Vanderwiltem, majitelem nočních klubů v Belgii a Dubaji, který byl vyšetřován kvůli praní špinavých peněz. Podle rozhlasové stanice RTL, která se dostala k policejním odposlechům, se Gandolfiová dokonce jednou Vanderwilta zeptala, kolik by jí ročně vyneslo, kdyby si s Belmondem pořídila dítě. Trvalo to tedy celkem dlouho, než slavný „muž z Acapulca“ prohlédl a pochopil, že má na krku zlatokopku… a hnal ji až k soudu.

VIDEO: Pohřeb Jeana-Paula Belmonda

Video
délka: 06:01.32

Pohřeb Jean-Paula Belmonda Reuters

Přestože byla Barbara v roce 2017 odsouzena k podmíněnému odnětí svobody na devět měsíců a pokutě 5500 euro (140 tisíc korun), po odvolání byla nakonec v září 2018 osvobozena. S ostudou po celé Francii se Gandolfiová raději přesunula i se svými dvěma dcerami Tess a Lolitou do Dubaje, jak dokazuje její účet na instagramu, kde pokračuje ve svém podnikání. I zde prý provozuje noční klub. Profiluje se ale též jako výživová poradkyně a sociální sítě plní selfíčky prohnanými tolika filtry, že i pár let před padesátkou na nich vypadá jako dvacítka.

Fotogalerie
63 fotografií