„3450 g lásky. Moc tě milujeme Neminko! Už nám nic nechybí!“ napsala na sociální síť novopečená trojnásobná máma a ukázala i první fotku miminka, které má na sobě jmenovku oznamující, že se jmenuje Nemia. 

Natálie tak zvolila dost netradiční jméno, u něhož ani není jasné, co by mělo vlastně znamenat či symbolizovat. Není divu, že fanoušci na instagramu to nenechali bez komentáře.

Někdo se smál, že tipovali Miu a nakonec nebyli tak daleko od pravdy, někdo zase podotkl, že Nemia je termín ze zoologie. „Zajímavé jméno, Nemia je jeden druh hmyzu, podobný jepicím.“ tvrdil kdosi v komentářích.

Našli se ale i tací, kterým se originální volba zalíbila. Hlavní je, že se líbí Natálii a její rodině. Ostatně její starší synové (dvojčátka) se už byli na sestřičku v porodnici podívat.

S malou neteřinkou se již přišla seznámit i teta Dominika Myslivcová, která zatím vlastního potomka nemá. „Nemišku, každá holka sní po cartierech, proto jsem ti do kolébky jedny přinesla... Tvé první... snad ti budou nosit štěstí,“ popřála Dominika a štědrý dárek ukázala i fanouškům. 

Fotogalerie
41 fotografií