Před dávnými časy se proslavila coby vítězka žhavé reality show Hotel Paradise a od té doby ze své rychle nabyté slávy jen těží. Řeč je o Nele Slovákové, které sice v nejtěžších dobách covidové pandemie nemohla řada lidí přijít na jméno kvůli podivným machinacím s prodejem roušek a dezinfekčních gelů, ale co bylo, bylo a jak už to bývá, je dávno zapomenuto.

Nela se z celé kauzy vzpamatovala, a tak dál může své příznivce na sociálních sítích zahlcovat nejen reklamou, ale i fotkami, ze kterých je člověku i v chladném září pořádné horko! Aktuálně se totiž blondýnka, která si ke své kráse notně dopomohla estetickými zákroky, vyhřívá v chorvatském Zadaru, kde své perfektní tělo vystavuje v jednom z místních luxusních hotelů.

A jak sama uvádí, svých předností si je velmi dobře vědoma. „Samochvála smrdí? Tak se na mě nezlobte a radujte se se mnou... Není to namyšlené, nepovyšuju se, jen se mám jednoduše ráda. A TO JE KUA ZÁSADNÍ!“ sdělila světu Nela, proč sama sebe nepokrytě a veřejně obdivuje. A fanoušci jí dávají za pravdu. „Také se máš za co chválit 👏 mít se rád je důležitý,“ napsala například sledující Bára.

Video
Video se připravuje ...

Vítězka Hotelu Paradise Nela Slováková na plese: Nahota na prodej?! Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
100 fotografií