Nyní má herec předepsané domácí vězení. „Sám se bojím, abych nechytl třeba zápal plic. Nikam se nechystám,“ slíbil pokorně. Ostatně stejně se na nějaké pobíhání vůbec necítí. Je rád, že je rád. Zánět průdušek bude podle odborníků ještě nějaký ten týden doznívat. Je proto dobře, že Jirka stihl ještě do konce minulého roku dotočit film režisérky Evy Toulové (32) Láska na zakázku. Měl tam naštěstí víceméně pohodlné a vděčné postelové scény.

Život zatím sranda není

Film Život je sranda, kvůli němuž Jirka a další celebrity nastydli, překvapivě není v programu žádného kina. Lidé se ptají, kde a kdy ho mohou vidět. „Chystáme se, až to Jirkův stav dovolí, že se snímkem objedeme menší kina,“ řekla Aha! výkonná produkční Veronika Kuželková. „Pak ho nabídneme některé z televizí,“ dodala.

Fotky pro Jirku

Dvorní režisérka Jiřího Krampola Eva Toulová si oddychla, že je Jirka už doma a nafotila nejen pro svého hrdinu snímky, které potěší nejedno mužské oko. I když se jeho »majitel« právě vrátil ze špitálu a je mu přes osmdesát.

„S fotografkou Elen jsme čerstvě zkusily něco na způsob femme fatale s černým peřím,“ pochlubila se Eva. Už dříve, protože miluje retro, připravily společně fotografie inspirované minulostí. Před kamerou i objektivem foťáku je Eva jako ryba ve vodě. Režisérka má za sebou například filmy Casting na lásku a Superžena a netají se tím, že největší inspiraci jí poskytla Věra Chytilová (†85). Zejména pak její snímek Sedmikrásky.

Video
délka: 05:49.84
Video se připravuje ...

Jiří Krampol 2 roky po smrti manželky: Uspali ho! Proč? Hana Höschlová

Fotogalerie
53 fotografií