Režisér snímku Petr Jákl dorazil mezi prvními spolu s manželkou Romanou Jákl Vítovou (45), které to v červených šatech s výrazným dekoltem moc slušelo. Navíc se po dlouhé době ukázala na veřejnosti.

Jiří Krampol překvapil velmi mladistvým doprovodem v nádherných šatech. Brunetka se nestora českého filmu celý večer držela a dokonce ho doprovodila k autu. Ale než herec nasedl do přistaveného vozu, tak se s ním polibkem rozloučila blondýnka, která se celou noc tulila k Felixovi Slováčkovi (79). Co tulila, dvojice se po sobě plazila, objímala a padly i nějaké polibky. Nakonec ale i Slováček, jenž nechal Dádu doma, odjel sám.

Ulice patřila zamilovaným hrdličkám Adamu Mišíkovi (25) a Natálce Jiráskové (17). Pod rouškou tmy se objímali a zřejmě čekali na odvoz. Na party se drželi v partě s Natálčinou maminkou Ivou Kubelkovou (45) a jejím partnerem.

Video
délka: 03:11.92
Video se připravuje ...

Jáklovi na premiéře Jana Žižky: Romana okouzlila obřím dekoltem! David Turek

Spisovatelka Bára Nesvadbová (47) je oficiálně opět sama, ale na večírku nebyla. U stolu si dlouhou dobu povídala s neznámým mužem.

Kateřinu Brožovou (54) na film doprovodila dcera Kateřina a ani jedna nečekala, že se tam potkají s Jaromírem Soukupem (53) a Agátou Hanychovou (37). „Nebudu se k tomu vyjadřovat,“ řekla Blesku herečka, která kdysi se Soukupem žila.

Poprvé ve společnosti se ukázal Roman Šebrle (47) s novou přítelkyní Lenkou. Olympijský vítěz v desetiboji si nemohl vybrat lepší příležitost. Šebrle si střihl malou roli jednoho ze Žižkových bojovníků. „Úplně bych to nenazýval hereckým výkonem, ale jsem moc rád, že jsem u toho mohl být,“ hrdě pronesl na červeném koberci primácký zprávař.

Fotogalerie
221 fotografií