Do hlavní role obsadil režisér svou manželku Kristýnu Hrušínskou (37), která se nedávno odhalila pro pánský časopis, čímž ukázala, že i maminka dokáže být sexy. Bohužel to příliš nepředvedla na premiéře snímku Pánský klub. V pouzdrových černých šatech a sáčku vypadala usedle a veškerou energii věnovala svému synkovi Vojtovi (4).

Víc se odvázala její maminka Miluše Šplechtová (64), kterou nedoprovodil manžel Jan (66), protože ho trápí zdraví. Co konkrétně, nechtěla komentovat. Ale i bez muže si akci užívala - ve společnosti mladíků popíjejících pivka.

VIDEO: Režisér Pánského klubu Matěj Balcar a jeho žena Kristýna Hrušínská o nevěře

Video
délka: 01:09.68
Video se připravuje ...

Režisér Pánského klubu Matěj Balcar a jeho žena Kristýna Hrušínská o nevěře 

Na premiéru přijel na kole moderátor Jan Tuna (49). A kolo si odnesl i do předsálí. Po skončení ho ze schodů táhl už v doprovodu své partnerky Nely Boudové (54) a její kamarádky, doktorky Ivany Němečkové.

A nebylo to jediné vozítko, co se ocitlo v Lucerně. Dvojice, která do kina vzala malé dítě, s sebou měla i koloběžku.

Uvedení filmu si nenechala ujít ani „vymetačka“ premiér, herečka Barbora Mottlová (35). I když ve většině filmů nehraje, přesto si na svém outfitu a vzhledu dává hodně záležet. Vždy má něco extra, aby přitáhla fotografy. Tentokrát to byly šaty s rafinovanými průstřihy a dlouhé copy, díky nimž vypadala jako Pippi Dlouhá punčocha. Ovšem o něco víc sexy.

Fotogalerie
58 fotografií