Herečka zmínila, že v době jejich soužití byla v těžké pubertě a na pár facek, a tak to s ní taky neměl jednoduché. Tomuto vyznání předcházelo podle informací deníku Aha! podzimní setkání. Letos v listopadu se totiž potkali před kamerou České televize. Tereza Brodská souhlasila, že promluví v dokumentu o Hanzlíkovi, který o něm k jeho blížícím se 75. narozeninám natočil režisér Viktor Polesný (73).

Sešli se společně před kamerou a velmi si notovali. Tereza souhlasila hned, s panem Hanzlíkem proběhla nějaká jednání a nakonec také kývl,“ prozradil Aha! zdroj z České televize.

Dialog s režisérem

ČT odmítla podrobnosti k setkání obou herců říci, nicméně z vyjádření mluvčí televize Karolíny Blinkové vyplývá, že v případě filmu půjde o velmi ojedinělou situaci. Jinak je snímek koncipovaný coby rozhovor.

„Nepůjde o klasický dokument, v němž střídají archivy spolu s promluvami vzpomínajících. Film bude dialogem herce s režisérem Viktorem Polesným, který je jeho letitý přítel,“ napsala deníku Aha! mluvčí. Premiéru má mít snímek v polovině února, kdy bude mít herec půlkulaté narozeniny.

Video
délka: 00:52.14
Video se připravuje ...

Neskutečně uvolněný a vtipný Jaromír Hanzlík: Záhada jeho smokingu Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

Sváteční vyznání

„Chtěla jsem tu mít nějakou vánoční fotku u stromečku. Starší. Protože současné s ohledem na svoje blízké nedávám. A vyskočila na mě jen tahle jediná. Tak ti chci napsat. Ať už jsme spolu zažili cokoliv, dobré i horší věci, vzpomínám na těch pár let s tebou ráda! Opravdu s tebou nebyla nuda! A možná i díky tvým přísným výchovným metodám (pravda je, že jsem v té době byla taky v těžké pubertě) jsem samostatná, nezávislá a asi né tak úplná krá.a,“ napsala Brodská na instagramu.

Fotogalerie
44 fotografií