„Má dnešní výzva zní: Začni si užívat tento adventní čas. Proto se nazdob jako vánoční stromeček, nebo na netradičním místě zapěj koledu. U toho se vyfoť, nebo natoč, přidej to na Instagram, označ můj profil @bendigjan a profil @blesk.cz. Pak už stačí jen přidat hashtag #bleskchallenge a počkat, jestli vyhraješ,“ burcuje Jan Bendig.

Ve videu na Blesk.cz vám Honza ukazuje, jak sám výzvu plnil a vystoupil ze své komfortní zóny. „Ty nejzajímavější budu sdílet na svém Instagramu,“ slibuje zpěvák.

Video
délka: 01:34.17
Video se připravuje ...

Bleskchallenge 8 Jan Bendig : Prožij si advent! David Turek, Elmer Carvalho

Může ale nastat situace, že se z nějakého důvodu do této výzvy nemůžete zapojit. „Pak je tady ještě dobroúkol. Obdaruj někoho cizího na ulici drobným dárkem. Uvidíš, že bude mít radost nejen on, ale i ty sám,“ dává druhou šanci na zapojení do Blesk advent challenge Honza.

Pokud splníte jak výzvu, tak dobroúkol, vaše šance na výhru se zdvojnásobí. Soutěžní hra Blesku probíhá každý všední den až do 20. prosince a ze všech zúčastněných bude vylosován výherce Iphonu 14. Každý všední den máš díky tomu hned dvě šance na výhru a zvyšuješ možnost vyhrát hlavní cenu, kterou pak dostaneš do Vánoc. Kdo bude zítřejším vyzyvatelem, to zjistíš na Blesk.cz.

Kompletní pravidla Blesk advent challenge najdete zde!

Fotogalerie
48 fotografií