Někdejší moderátorka legendárního lechtivého pořadu Peříčko Zuzana Belohorcová by se snad už ani nemohla mít lépe... Alespoň to tak vypadá z jejích sociálních sítí. Belohorcová se na svém instagramu v neděli opět rozepsala o tom, jak báječně se jí vede.

Zatímco v Česku a na Slovensku padá sníh, Zuzana si užívá na pláži Playa del Duque na jihu Tenerife, kde s rodinou žije. A zdá se, že jí domovina ani zimní počasí vůbec nechybí.Program dnešního dne je víc než jasný. Jde se na pláž! Belohorka lifestyle,“ pochvalovala si a připojila hashtagy #reallife neboli „skutečný život“ a #myworld, tedy „můj svět“.

Zdá se, že na Tenerife našla pohledná blondýnka opravdové štěstí. „Vděčná za každé krásné slunečné ráno, za zdravou a krásnou rodinu, vděčná za možnost věnovat se práci, která nás baví a kterou děláme s láskou, vděčná za to, kde žiji a kým jsem obklopená, děkuji,“ rozplývala se. 

Emotivní text ještě vyšperkovala fotkou z pláže, na které v bílých bikinách odchází směrem k moři. Snímek ji zachycuje zezadu, a nelze tak přehlédnout moderátorčino pevné a kulaté pozadí.

Slova i fotka si vysloužily množství lajků i pochvalných komentářů. Své „srdíčko“ jim věnoval i miliardář Richard Chlad! Zda ho zaujala spíš moderátorčina krásná postava, nebo její report o tom, jak moc dobře se má, to ale ví jen on sám.

Video
Video se připravuje ...

Velké stěhování Belohorcové: Krize ji vyhnala z luxusního apartmánu! Vrátí se do Evropy? Markéta Reinischová

Fotogalerie
183 fotografií