Z někdejší moderátorky lechtivých pořadů Láskanie a Peříčko se po odstěhování za velkou louži, po přesunu do španělské Marbelly a nakonec na Tenerife stala maminka na plný úvazek. Přesto však na sociálních sítích nešetří sexy záběry svého božského těla, které ani s přibývajícím věkem neztrácí na půvabech. Zuzana Belohorcová zásobuje své fanoušky na Instagramu jednou rajcovní fotkou za druhou. A teď je všechny obzvlášť potěšila!

Nafotila se totiž v upnuté černé kombinéze s koženými doplňky, v nichž vypadá skoro jako domina. „Tím, že jsme se staly zaneprázdněnými ženami v domácnosti, starostlivými maminami, obětavými manželkami a partnerkami, silnými ženami, které drží rodinu pohromadě... neznamená to, že se v každé z nás už neskrývá ten malý čertík z dob mládí... Proto nezapomínejme na sebe a nechme se hýčkat. Vždyť si to zasloužíme…“ motivovala své followerky.

Video
délka: 28:57.07
Video se připravuje ...

Velké stěhování Belohorcové: Krize ji vyhnala z luxusního apartmánu! Vrátí se do Evropy? Markéta Reinischová

Na snímcích jim jde všem příkladem – a je pravdou, že její křivky by jí mohly závidět i ženy o generaci mladší. A to i když se zásahům estetické medicíny nebrání, naopak je na rozdíl od jiných slavných dam přiznává. „Nechci se nikoho dotknout, ale na ty roky... strašná raketa,“ shodují se její fanoušci v komentářích. „Upřímně, neznám nikoho s takovým šarmem, půvabem a elegancí zároveň.“ A to jsou slova, s nimiž nelze nesouhlasit.

Ostatně podívejte se do naší galerie a posuďte sami...

Fotogalerie
81 fotografií