Tak takhle představitelku zdravotní sestřičky Pavly z Modrého kódu její fanoušci rozhodně neznají! Herečka a výtvarnice Bára Fišerová na dovolené odhodila stud i svršky - a předvedla se ve formě, jakou by jí mohla závidět většina žen. Ve dvojdílných plavkách vypadá totiž naprosto báječně - pyšní se jak štíhlýma nožkama, tak i neskutečně plochým bříškem, jak se můžete přesvědčit v naší galerii.

Ještě než se slavná zrzka zapojila do karlovarského juchání na filmovém festivalu, vyrazila načerpat síly jak před náročným pobytem na KVIFF, tak i před natáčením nového seriálu na dovolenou. Cílovou destinací se pro ni stalo Turecko, kde nafotila celou řadu fotek, z nichž je patrné, jak moc si to tam užívala. Při pózování ve vlnách nejenom, že dováděla jako teenagerka, ale dokonce tak i vypadala!

Video
Video se připravuje ...

Bára Fišerová o závěru seriálu Modrý kód: Konec seriálu jsem obrečela! David Turek

Je jasné, že bikiny jí sluší daleko více nežli mundúr zdravotnice, a můžeme se nechat jenom překvapit, jakou roli jí nyní přisoudí režisér Karel Janák (51), jenž ji do nového seriálu obsadil.

Půjde o komedii z prostředí české vesnice, která prý bude trefně vystihovat onen kontrast i úskalí, na jaká může narazit člověk stěhující se na venkov z velkoměsta. Bára i seriál jako takový budou během příštího roku k vidění na FTV Prima.

Fotogalerie
80 fotografií