Někdejší hvězda legendárního Peříčka sice s rodinou žije na španělském ostrově Tenerife, čas od času se ale vrátí domů na Slovensko. To udělala i tentokrát; jak se ovšem zdá, spíš než o návštěvu milované domoviny jde o zájezd za estetickou medicínou.

Během pouhých dvou týdnů si Zuzana Belohorcová střihla už nejméně tři různé zákroky! S detaily se pochlubila na sociálních sítích.

„Tím, že jsou moje ruce nonstop vystavované slunečním paprskům, potřebovaly speciální zákrok,“ svěřila se. Jednalo se o odstranění pigmentových skvrn, kterým se někdy říká stařecké. S věkem ale podle Zuzany ve skutečnosti nesouvisí. 

Následně si nechala upravit tvář. „Vždy, když se zastavím v Bratislavě, nevynechám návštěvu kliniky, kde mi paní doktorka dopíchne, kde je potřeba. Po mojí milované mamince jsem zdědila takzvané kuřácké vrásky v oblasti nad horním rtem. Takže když se dá, proč tomu nepomoci,“ popsala, co ji trápilo. 

Úpravy završila obnovou vytetovaného obočí. „Každý rok při návštěvě rodné Žiliny nevynechám návštěvu kliniky, kde mi moje dlouholetá kamarádka Gabriela Janurová, profík ve svém oboru, udělá korekturu obočí,“ práskla fanouškům. Na Tenerife se tedy vrátí jako vyměněná! Aby ji tam vůbec poznali...

 

Video
délka: 28:57.07
Video se připravuje ...

Velké stěhování Belohorcové: Krize ji vyhnala z luxusního apartmánu! Vrátí se do Evropy? Markéta Reinischová

Fotogalerie
113 fotografií