Bývalá moderátorka lechtivých pořadů Peříčko a Láskanie je i s blížící se padesátkou neskutečně šik ženská. Za svůj věk se nikterak nestydí a naopak dnes a denně na sociálních sítích dokazuje, že i když jí už dávno není dvacet a k hladké pleti na obličeji si tu a tam musí kapku vypomoct estetickou medicínou, pořád dokáže být sexy a žádoucí. A ruku na srdce, Zuzana Belohorcová skutečně vypadá naprosto skvěle...

Pobyt na Tenerife, kam se i s manželem Vlastou Hájkem (46) a jejich společnými dětmi, dcerou Salmou (12) a synkem Neviem (8) přesunula nejprve z Miami, později ze španělské Marbelly (manželům byla údajně v Evropě příliš velká zima, jelikož za velkou louží si zvykli na mnohem vyšší teploty), jí nepochybně svědčí. Snímky v dvojdílných plavkách často a s gustem zaplňuje svůj profil na instagramu.

VIDEO: Velké stěhování Belohorcové: Krize ji vyhnala z luxusního apartmánu! Vrátí se do Evropy?

Video
délka: 28:57.07
Video se připravuje ...

Velké stěhování Belohorcové: Krize ji vyhnala z luxusního apartmánu! Vrátí se do Evropy? Markéta Reinischová

"Mám pro vás hádanku, zkuste si tipnout, kolik kusů plavek (jednodílných a dvoudílných) mám ve svém šatníku. Co myslíte? Já jdu počítat," vtipkovala u jednoho ze svých příspěvků známá plavovláska, která, na rozdíl od mnoha jiných slavných krásek ve věku 40+, své fotky neprohání miliony filtrů. S finálním číslem se sice svým příznivcům nesvěřila, ti však hádali hodně vysoká čísla.

Je totiž pravdou, že téměř na každé fotce na Zuzanině štíhlém těle svítí jiná barvička, a skoro to vypadá, že žádný kus nevynesla dvakrát. V bazénu, jak se můžete přesvědčit v naší galerii, na sebe oblékla fialové bikiny, do moře si vzala azurově modré, jindy zase nosí černé, šedé, červené, bílé, křiklavě zelené... Které jí ovšem sluší nejvíce, to necháme na vašem posouzení.

 

Aréna hvězd – Největší koncertní bomba už v září 2022! Michal David, Monika Absolonová, Dalibor Janda a spousta dalších. Vstupenky si zajistíte ZDE! 

Fotogalerie
64 fotografií