Vždycky měla parádní postavu a nestyděla se ji ukázat – i když v poslední době si často stěžovala, že má nejvyšší váhu ve svém životě, a dodala, že s tím hodlá něco udělat. Někdejší moderátorka lechtivých pořadů Láskanie a Peříčko si začala dávat do těla a na sociálních sítích již sdílí výsledky své dřiny v posilovnách. Kromě úctyhodného, leč silikonového dekoltu předvádí ještě jednu část svého těla, na kterou je Zuzana Belohorcová  po právu pyšná...

Na sociální síti nyní sdílela fotku z Tenerife, kam se slavná plavovláska se svou rodinou přesunula ze španělské Marbelly, kde v současné době našla útočiště po svém „útěku“ z L. A. Na působivém záběru pózuje u jakéhosi útesu, před sebou má širý oceán... A i když ona měla jistě náramně pěkný výhled, nestěžovali si ani její příznivci na Instagramu. Jim se totiž naskytl pohled na její krásně tvarované pozadí, vyšpuleté do objektivu. 

Video
Video se připravuje ...

Velké stěhování Belohorcové: Krize ji vyhnala z luxusního apartmánu! Vrátí se do Evropy? Markéta Reinischová

Ostatně jak sama dříve uvedla, ve škole měla přiléhavou přezdívku: Spolužáci jí prý říkali „Belořiťka“. „Měla jsem různé přezdívky ve škole v mých studentských časech… Ale tahle pro mě byla taková nejvýstižnější,“ prozradila již před časem manželka podnikatele Vlastimila Hájka (46). 

Její zadeček je totiž velice specifický. Kromě toho, že je vzdor blížící se padesátce pořád jak dva kmínky, je jeho „poznávacím znamením“ piha, tedy mateřské znaménko! 
Fotogalerie
71 fotografií