Kdepak, ani s podzimem nás slavné dámy neochudí o své momentky v bikinách! A to je v tomhle pomalu, ale jistě přituhujícím počasí jedině dobře. Taková Zuzana Belohorcová, modelka, co i se svou rodinou žije na Kanárských ostrovech, si ostatně na chladná rána rozhodně stěžovat nemůže. Na ostrovech severního Atlantiku totiž mrazy hned tak nehrozí, a proto může klidně i teď v září vystavovat svou záviděníhodnou figuru v dvojdílných plavkách na balkoně.

„K dokonalosti to má velmi daleko,“ tvrdí poněkud zbytečně sebekriticky. „Ale úsměv, pozitivitu, vyrovnanost sama se sebou a dobrou energii mi nikdo nesebere. Mějme se rádi takoví, jací jsme… Ten největší dar, který máme, je i tak zdraví,“ motivovala někdejší moderátorka lechtivých pořadů Láskanie a Peříčko své followery. Snímkům vévodí její dohněda opálené tělíčko a silikonem vyztužené poprsí - a ruku na srdce, její skutečný věk by jí rozhodně nikdo netipoval.

Video
délka: 03:22.16
Video se připravuje ...

Sexbomba ze Slunečné Benešová (47) o nahých fotkách: Šla by do toho po 30 letech znovu? Markéta Reinischová

Nejinak je tomu v případě herečky Lucie Benešové. „Nejen mým plavkovým fanouškům, ale vám všem posílám slunečnou vzpomínku na tohle krásný léto, co nám právě frnklo. Však bude další, ale počkáme si. Tak moc mám ráda prázdniny!!!“ posteskla si herečka Lucie Benešová, známá například z primácké Slunečné, u vtipné momentky, ze které je jasné jedno - tahle žena se rozhodně nebere vážně. A klidně se ukáže svým followerům i v trochu méně lichotivé pozici na čtyřkolce.

Fotogalerie
72 fotografií