Herečka Lucie Benešová je plavovlasým andělem, co má ďábla v těle! Na instagramu totiž sdílela neskutečně rajcovní fotečky, na nichž byla hvězda populárního (a k nelibosti mnoha příznivců již skončeného) seriálu Slunečná zachycená jako zaměstnankyně sado-maso salonu. V koženém, upnutém oblečku, ozdobená výraznými doplňky s ostny... Z toho se jistě zatočila hlava nejednomu jejímu followerovi, jichž má jenom na této platformě více jak 80 tisíc.

Ke smůle fanoušků ale Lucie nevyměnila herectví za práci v erotickém podniku, pouze trénuje na novou postavu. „Kolik rolí v životě máš, tolikrát si člověkem,“ napsala představitelka barmanky Rózy ke snímku, na kterém vynikly zejména její štíhlé nohy a bujné vnady.

Jestli se takto Lucie promenáduje i doma, manžel Tomáš Matonoha (51), s nímž vychovává společné děti Štěpána (15) a Laru (10), má nepochybně parádní výhled a vášeň v ložnici zaručenou...

VIDEO: Sexbomba ze Slunečné Benešová o nahých fotkách: Šla by do toho po 30 letech znovu?

Video
Video se připravuje ...

Sexbomba ze Slunečné Benešová (47) o nahých fotkách: Šla by do toho po 30 letech znovu? Markéta Reinischová

Kromě dvou společných potomků má Benešová ještě syna Luciána (25), jehož otcem je bývalý partner Benešové  Filip Blažek (48), a díky adoptované dceři Sáře (22) se blond herečka s Matonohou co nevidět stanou prarodiči, jelikož tato mladá žena nosí pod srdcem jejich první vnouče. Na babičku ale smyslná Benešová rozhodně nevypadá...

„Ty jsi stráááášně hubenáááá,“ reagovala na fotky herečka Adéla Gondíková (48). „Obruč je zázrak, Aduš,“ vysvětlila původ svého útlého pasu Benešová, která se často a ráda věnuje cvičení s hula hoop.

Fotogalerie
95 fotografií