Tomáš Klus v těchto dnech natáčel jeden z prvních videoklipů své poslední desky Cítím, kterou vytvořil ve spolupráci s producentem Jiřím Burianem alias rapperem Kapitánem Demem. Rozněžněná písnička Mariím, věnovaná všem ženám a matkám, dostala tedy konečně i svou vizuální podobu.

Text je kombinací něžných slov, které chytnou některé fanoušky za srdce, a občasného prostého rýmování ve stylu Jiřího Žáčka.

Zpěvák se ke spolupráci s Burianem, jež mu změnila život, dostal překvapivě díky své ženě.

„Moje žena, která ví vždycky všechno nejlíp a má pravdu - a je to tak - mi říkala, to toto nemůžu dělat s nikým jiným než s Jirkou. A měla pravdu.“

Jiří Burian, syn slavného písničkáře Jana Buriana (70) a vnuk avantgardního divadelníka E. F. Buriana (†54), je tváří mnoha hudebních projektů a ve svém oboru se již dávno stal legendou. Jeho nejznámější hudební inkarnací je jeho opulentní a blyštivé alter ego Kapitán Demo, které svými kousavými písničkami, jako je jeho kokainové vyznání lásky s názvem Kdo to má? nebo nejslavnějším hit Zlatíčka, bourá koncertní sály po celé republice.

Sám okomentoval spolupráci s Tomášem Klusem velmi pozitivně.

Baví mě, že napsal krásný věci, který se mnou nějakým způsobem rezonují a baví mě. Udělal z toho něco, co si já představuju jako kvalitní pop,“ dodal producent pro pořad ShowTime. A pokračoval…

Video
Video se připravuje ...

Tohle svinstvo nezná hranice! Kapitán Demo natočil šílený klip k seriálu Lajna. OBBOD

„Máme zvláštní polobratrský vztah mezi sebou a taky máme spoustu věcí společných. Máme dost podobné typy žen, máme oba dva tři děti a tak.“ A opravdu, oba dva jsou ve vztahu s velmi křehkými dívkami, které si jsou velmi podobné.

Svou ódu na ženy, jež dávají život, plánují co nejdříve sestříhat a vypustit do světa.

Fotogalerie
29 fotografií