Manželka Tomáše Kluse se znovu dojímá. Konečně se dočkala romantických a klasických zásnub. „Může vdaná žena říct znovu ANO. Může. A může se vdaná žena cítit při druhém ANO stejně dojatě a šťastně jako poprvé? Může,“ pochlubila se Klusová zásnubním prstenem od manžela.

Zpěvák druhou žádost o ruku hned vysvětlil. Potřeboval k ní prý dospět. „Před deseti lety, jsem Tě jako kluk, vábícím tancem požádal o ruku zničehonic, najednou a muselo se to stát právě v ten moment. Neměl jsem prsten a jako malej Ti kolem prstu centrofixem udělal kolečko. Hned potom nám na dveře zaklepala Josefína a svět začal být tím, co jsem si snil. Láska, jdoucí ruku v ruce s moudrostí, vzala na sebe podobu té nejkrásnější ženy a trpělivě přihlížela mému dozrávání. Dnes jsem před Tebou v Panský poklekl jako muž a jako takový stvrdil své slovo Pánem prstenů, páč už nejsem žádnej Pytlík. Do roka a do dne tu dekádu oslavíme s vděčností za to, že nás potkalo to nejlepší na světě. My. Miluju Tě. Krásné výročí,“ vyznal Klus své ženě Tamaře lásku na sociální síti.

Manželé se brali jen pár měsíců potom, co se jim narodila první dcera Josefína, poté přišel na svět syn Albert a nakonec přivítali dceru Jenovéfu. Svatba tehdy proběhla v tajnosti, pouze v kruhu nejbližších a v indiánském stylu. Když už tyto druhé zásnuby byly tradiční, oblékne tentokrát nevěsta konečně bílé svatební šaty?

Video
Video se připravuje ...

Tomáš Klus na MFF KV: Uvede svůj nový muzikál! Použil do něj všechny žánry! Petr Macek

 

Fotogalerie
48 fotografií