Aby trochu odlehčila od svátku mrtvých, uspořádala Halina Pawlowská malý mejdan a zároveň křest své v pořadí 36. knihy s názvem Užívej života. Pobavit se přišla řada slavných jako Heidi Janků, Jitka Asterová, Jan Rosák, Ondřej Soukup s manželkou Šoralovou, Iva Hütnerovou, Jana Bernášková, Richard Tesařík, Jan Kanyza, Jitka Zelenková nebo Jakub Kohák.

A právě Kohák celý večer moderoval a netajil se sympatiemi s Pawlowskou. „Já mám pocit, že jsem Haliny tajná láska. Sice zmínila, že jí tak nějak pasuju k tomu dušičkovému křtu, ale podle mě se to s tou láskou nevylučuje,“ svěřil se Blesk.cz s slavný vtipálek.

Spisovatelka byla mezi tolika kolegy ve svém živlu, všichni si totiž její díla pochvalují. „Začne být pošmourno a Halina vždycky vydá novou knihu, takže člověk může bez výčitek sedět doma, nohy nahoře a číst si. Už jsem si taky jednu knihu ulovila,“ řekla nám Petra Černocká, kterou doprovodil manžel.

Pro Jitku Zelenkovou jsou Halininy knihy balzámem pro duši. „Halina píše vtipně, chytře a vy máte pocit, že jste s ní u toho a mohla by se klidně  živit jako psychoterapeut. Vlastně si myslím, že u spousty svých čtenářů tuhle funkci zastává. Je to nejlevnější psychoterapie, a navíc je účinná,“ přiznala zpěvačka.

A jak už je zvykem, na párty s Halinou bylo pořádně živo, jedlo se dosyta, pili se míchané drinky i panáky a hlavně se nahlas smálo. O zábavu rozhodně nebylo nouze. Pawlowská už teď chystá další knihu, tentokrát to bude rodinná sága, a tak se mají všichni přítomní i ostatní čtenáři zase na co těšit.

Video
délka: 03:22.44
Video se připravuje ...

Halina Pawlowská pokřtila knihu, dostala marihuanu a muži jí vyznávali lásku videohub

Fotogalerie
33 fotografií