Spisovatelka Halina Pawlovská, podle jejíchž knih Díky za každé dobré ráno či Zoufalé ženy dělají zoufalé věci byly natočeny úspěšné komedie (pročež ta první zmiňovaná se pyšní i Českým lvem za scénář, který si Pawlowská sama napsala), teď mnoho důvodů ke smíchu nemá. Když jde totiž o zdraví, přicházejí o úsměv i ti největší optimisté... mezi které se Pawlowská rozhodně počítá.

Známá autorka, scenáristka a také příležitostná herečka, co je aktuálně k vidění například v seriálu ZOO, měla být hostem pořadu Blesk Podcast. Natáčení ale ve čtvrtek ráno nečekaně zrušila. „Omlouvám se, ale asi bych to k vám do studia neušla. Bolí mě noha. Spadla jsem a udělal se mi na ní výron,“ přiznala nám smutně.

VIDEO: Halina Pawlowská upřímně o druhé svatbě: Žádosti o ruku odmítá! Proč?

Video
délka: 03:03.42
Video se připravuje ...

Halina Pawlowská upřímně o druhé svatbě: Žádosti o ruku odmítá! Proč? Markéta Reinischová, Elmer Carvalho

V poslední době přitom jako kdyby se na ni zdravotní problémy jenom vršily. V prosinci prodělala covid, který u ní neměl zrovna nejlehčí průběh - naštěstí se jí ale podařilo vyléčit v domácím prostředí. Její partner Karel Czaban (72) ale skončil v nemocnici. V květnu pak zase onemocněla, i když už ne virem covid-19. Musela několikrát zrušit focení pro kalendář i účast na talk show. A teď výron... 

Nehoda, která může skončit natažením (případně i natržením) vazů kloubního pouzdra, rozhodně není nic příjemného, a tak je jasné, že v  tuto chvíli nezbývá nic jiného něž herečce popřát, aby se brzy dostala do kondice, a otok na noze co nejdříve splasknul. Fanoušci si ostatně rádi počkají, hlavně aby byla zase fit!

 

Fotogalerie
51 fotografií