O Annet X ještě bude hodně slyšet, o tom není sporu. Na sociálních sítích ji sleduje přes 60 tisíc lidí, patří do stovky nejzajímavějších evropských umělců na YouTube pro rok 2022 a instagram zásobuje fotkami, z nichž se tají dech především jejím pánským fanouškům. Poslední snímky, na kterých hraje prim tenké bílé tričko s trčícími bradavkami, si po právu zasloužily tisíce „lajků“.

Kráska s ruskými kořeny, jež do světa šoubyznysu vstoupila jako youtuberka a módní bloggerka, aby záhy přesedlala na hudbu, již vydala i své debutové album s názvem Až budu velká, chci být Aneta Charitonova. A získala za něj dokonce prestižní ocenění - cenu Apollo. Hudební kariéru přitom odstartovala spoluprací s Benem Cristovaem (35) a popovým hitem TAKTOMABYT, nyní jsou její písničky zařazovány mezi žánry soul a R&B.

Video
délka: 02:18.88
Video se připravuje ...

Ceny Anděl: První nominace nadějné zpěvačky Annet X Videohub

Pokud patříte (nebo budete patřit) mezi její fanoušky, můžete zajít na její prosincový koncert do MeetFactory, kde se pořadatelé dušují, že Annet „umí strhnout nejen precizním vokálem, ale i výbušnou, nakažlivou energií“.

A pokud vám stačí jenom pohled na pohlednou mladou ženu, která ukázala možná více, než sama původně zamýšlela, odkážeme vás do naší galerie. Její podmanivý pohled - a nejen ten - je totiž skutečně okouzlující…

Fotogalerie
55 fotografií