Středa 29. května 2024
Svátek slaví Maxmilián, zítra Ferdinand
Oblačno 21°C

Divoch ve sprše i u bazénu, ale i muž na útěku před Dádou: Nejlepší fotky a videa oslavence Slováčka!

/
 • Felix Slováček umí žít!
  1. listopadu 2022 ● 15:40

  Jméno Felix je latinského původu, které v překladu znamená „šťastný“ nebo „šťastlivec“. A to na Felixe Slováčka (79) rozhodně sedí. Slavný muzikant si totiž umí jaksepatří užívat života i krásných žen. Pojďme se společně podívat na významné okamžiky v jeho životě...

 • 1.

  Jméno

  Zajímavostí je, že Felix není jeho skutečně jméno. Na svět totiž přišel s docela jiným jménem. V křestním listu je zapsaný coby Antonín, slaví tedy již 13. června. Jméno Felix, pod kterým je známý, byla původně jeho školní přezdívka vzniklá podle kreslené postavy - kocoura Felixe.

 • 2.

  Kariéra

  Talentovaný hudebník, jenž hraje na saxofon, klarinet a je i dirigentem a skladatelem, studoval 3 roky Vejvanovského konzervatoř v Kroměříži a následně Janáčkovu akademii múzických umění v Brně. 

  Býval členem Orchestru Karla Vlacha, dlouholetým sólistou Orchestru Ladislava Štaidla (1969–1986) a později šéfdirigentem Tanečního orchestru Československého rozhlasu, který dnes řídí pod pozměněným názvem jako svůj vlastní big band.

 • 3.

  Manželství

  Přestože je velice známý na poli hudby, média plní svým pestrým životem. Tento slavný bonviván a milovník krásných žen se sice v roce 1983 oženil s herečkou a zpěvačkou Dagmar Patrasovou (66), ale vždy se choval jako někdo, koho zlatý kroužek na prsteníčku nikterak netíží.

 • 4.

  S Dádou

  Dlouhá léta působilo jejich manželství idylicky. Vzešly z něj dokonce dvě děti, co po slavných rodičích podědily hudební talent: zatímco syn Felix (39) se potatil a je profesionálním hudebníkem, saxofonistou a klarinetistou, dcera Anna Julie (27) spíše svou kariérou následovala maminku, je zpěvačkou a herečkou. Mezi manželi to vždy jiskřilo...

 • 5.

  Milenka

  ...alespoň tedy do doby, kdy do jejich vztahu, jímž neotřásly ani nějaké ty menší skandály způsobené Felixovýma nenechavýma ručičkama, vstoupila mladá výtvarnice Lucie Gelemová (39). O 40 let mladší umělkyně Felixe natolik okouzlila, že s ní trávil většinu svého času, aktivně podporoval její kariéru, a Patrasová, která si jako by natruc našla milence Vita, začala vyhrožovat rozvodem.

 • 6.

  Trhliny ve vztahu

  Zatímco Slováček veřejně nazýval svou manželku alkoholičkou a o rozvodu nechtěl ani slyšet, sama herečka nakonec otočila a prohlašovala, že ho z domu nevyhodí - byť je jejich vztah čistě sourozenecký.

  Také došlo ke kuriózní situaci přímo před kamerami Blesku. Když došlo na téma romantické večeře při příležitosti Dádiných narozenin, která se jaksi nekonala. Naše redaktorka se Felixe zeptala, zda není čas to napravit. On však drsně odpověděl: „Ne!“

  Video
  Video se připravuje ...

  Výčitky milenců, hádka a útěk: Drsná scéna Patrasové a Slováčka před kamerou Blesku! Markéta Reinischová, Tomáš Sovinský

 • 7.

  S Lucií

  Po boku Lucie Felix výrazně pookřál. Mladá milenka na sociální síť nahrávala snímky, z nichž bylo jasně patrné, že si užívá jako zamlada. Fotil se v různých pozicích, které však působily trochu nepatřičně vzhledem k jeho věku. Například fotky, na níž mu Gelemová ležela u nohou u bazénu, anebo kde on ležel se zdviženými chodidly ve vzduchu, byly terčem mnoha fórků.

 • 8.

  Luxus pro milenku

  Svou milenku zahrnoval Felix luxusem. Platil jí dokonce i bydlení. „Byt mě stál měsíčně 25 tisíc korun a Knížákova škola, kam Lucie chodila tři roky, stála 15 tisíc měsíčně,“ přiznal Slováček. A Lucii dopřával i hodiny zpěvu. „Lucie Gelemová ke mně chodila týdně na dvě hodiny zpěvu a to u nás stojí 1000 korun,“ přiznal zpěvák Patrik Stoupa (26). Kromě toho jí Felix kupoval šperky a kabelky, bral ji na nákladné dovolené a drahé večeře.

 • 9.

  Rozchod

  S Lucií se Felix rozešel v květnu 2021. Konec jejich romance byl prý nevyhnutelný. „Člověk musí respektovat její touhy a co by chtěla v životě. Už vím, že jí v tom nemůžu překážet. Naopak jsem rád, že jsem s ní mohl být sedm let, a ať jde dál,“ nechal se Slováček slyšet. „Myslím ale, že těch sedm let se mi zarylo hluboko do srdce a zůstane to tam pořád. Lucie je skvělá žena a přátelé, myslím, budeme pořád.“ A vrátil se do náruče své ženy.

 • 10.

  Další milenka?

  Přestože s Dádou to vypadalo na návrat velké lásky se vším všudy, jako správný mlsný kocour si, jak se říká, nedal pokoj. Oslavy po premiéře filmu Jan Žižka se účastnil společně s krásnou blondýnou ve zlatých šatech a s pořádně naditým dekoltem, co se k němu po celý večer jaksepatří vinula. „Je to dlouhodobá známá. Známe se dvacet let. Přeci když někoho potkám, nekopnu ho do pr*ele,“ vysvětloval Slováček, když svou ručkou šmátralkou bloudil po těle vnadné plavovlásky.

 • 11.

  Krásné ženy

  ...a jako černá ruka řádil i na slavnostním křtu NFT karet, kde se to krásnými slečnami jen hemžilo. Saxofonista nevěděl, kam dřív koukat, a když ho pak vzaly do kola dámy oděné do sexy minišatů a červeného latexu, Felix byl jako v sedmém nebi. Tenhle muž zkrátka umí žít, a tak mu přejme jen a jen to nejlepší do dalších let. Snad ho tento elán jen tak neopustí!

 • 12.

  Galerie

  Na další momentky z Felixova rušného společenského života se můžete podívat do naší galerie...

  Fotogalerie
  150 fotografií

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 1

balcarova3: Někteří chlapi jsou přitažliví i v důchodovém věku...tenhle slizkej dědek je přitažlivej leda tak peněženkou...a na to musí být sakra silnej žaludek....

(02. 11. 2022 14:30)
Zobrazit celou diskusi
Články odjinud

Dnešní horoskopy