Muzikálová hvězda Bohuš Matuš nepatří mezi ty, co se upnou na konkrétní místo a brání se pak každé změně. Po pouhém roce, kdy se společně se svou mladou manželkou Lucií zabydlel v pronajatém domě se zahradou v Dolních Chabrech, už plánuje další stěhování. Přestože to vypadalo, že jim výměna panelákového bytu z pražských Bohnic, kde do té doby bydleli, za mnohem větší a pohodlnější domeček se zahradou vyhovuje, opak byl pravdou. Pořád je to pro ně prý příliš malé!

„Je pro nás těžké něco sehnat, protože dnes se stěhuje každý, je tady spousta hostů z jiných zemí,“ posteskl si představitel hlavního hrdiny v Katu Mydlářovi či hraběte Raoula z Fantoma opery pro server ŽivotvČesku.cz. Důvod, proč shání podstatně větší bydlení, než jaké mají k dispozici nyní, je prostý: „Manželka Lucie chce druhé dítě. Chce chlapečka Bohouška. Budu se snažit nové bydlení sehnat, abychom tam mohli být všichni,“ vysvětlil Matuš.

Video
Video se připravuje ...

Bohuš Matuš a jeho zázračná dcerka (1,5): Vyzpívá to, co táta! Markéta Reinischová, Elmer Carvalho

Aktuálně jsou prý ve fázi hledání, a zřejmě až najdou ideální bydlo, kde konečně zakotví nastálo, rozšíří se jejich rodina o dalšího člena. „Dvě děti jsou lepší, protože si mohou spolu hrát. Já sám jsem ze tří dětí, šli jsme věkem za sebou, dost jsme si rozuměli a bylo to hezké dětství, tak bychom to chtěli dopřát i dcerce,“ upřesnil zpěvák, jenž aktuálně objíždí republiku a koncertuje. „Jsem rád, že mi žena dovolila hodně pracovat, a díky tomu, že se skvěle stará, tak to jde.“

Fotogalerie
127 fotografií