Chtěla si jen užít pět minut klidu nad dobrou kávou, proto Kristýna Leichtová vzala své dvě dcerky Dorotku (4) a Rozárku (2) a vydala se do kavárny. Vytouženého klidu se jí ale nedostalo. Holky se hlasitě dohadovaly o její telefon, která z nich bude hrát hru. 

A to byl podle herečky kámen úrazu. Jejich „hádka“ zvedla ze židle jistou dámu u vedlejšího stolu, která si s kamarádkou chtěla vychutnat zákusek s proseccem. „Přijde vám, že tohle je ideální prostředí pro děti? Vidíte tu někde dětský koutek? Můžete si ty děti uklidnit?“ pustila se do Leichtové seniorka.  

Kristýna byla naprosto v šoku. „Absurdita dotazu mě totálně zaskočí a tak se zmůžu jen na pouhé: ‚Myslíte, že nemám právo na to dát si kávu?‘.“ Na další dohady neměla Leichtová sílu. „Další konfrontace se nekoná, děti se dožadují mojí pozornosti a paní zřejmě řekla své a brebentí o tom dál u svého stolu. Slzy se hrnou do očí. Dýchám. Negativní přetvořit v pozitivní. „Proč se na tebe ta paní zlobila?“ „Protože jste křičely a ji to moc rušilo.“ Uklízím hrnky, oblékám holky a cestou kolem stolu veselících se dam slušně a nahlas prohodím: ‚Přeji vám krásný den a moc vám děkuju‘,“ svěřila se herečka se svým otřesným zážitkem z kavárny. Už tak měla den blbec a tahle seniorka tomu nasadila korunu.

Ihned našla zastání u Evy Burešové. Té se totiž stalo něco podobného. „Ach bože! My byli jednou v kavárně a tam nám jedna dáma (která přišla až po nás a sedle si hned vedle nás, i když všude bylo plno místa) dávala velmi najevo, jak jí vadí, že se naše děti smějí. SMĚJÍ!!!! Já z toho byla tak zaskočená. Jak někomu může vadit smích miminka,“ divila se nahlas Burešová, která nyní skončila šestinedělí se svým druhým synem Tristanem Williamem.

Video
délka: 02:06.96
Video se připravuje ...

Podfuk Leichtové na partnera v 7 pádech Honzy Dědka. Oddá je hvězda StarDance, farářka Kopecká? FTV Prima

Fotogalerie
23 fotografií