7. srpen 2020
Svátek slaví Lada, zítra Soběslav

Lakomí boháči: Exmanžel Čejkové dluží 39 milionů! Kdo další neplatí?

/
 • Exmanžel Čejkové dluží na alimentech 39 milionů. Kdo další neplatí?
  24. ledna 2017 ● 05:50

  Více než 13 miliard dluží v Česku rodiče na výživném. Problémy s vymáháním peněz pro své děti ale nemají jen nemajetní. Naopak, ukazuje se, že čím bohatší tatínek je, tím méně rád sahá do kapsy. Třeba jako v případě exmanžela Mirky Čejkové (54). Kteří další boháči neplatí na děti a jaké jsou jejich výmluvy?

 • 1.

  Neplatí 12 let

  Alex Čejka (46), bývalý manžel moderátorky Mirky Čejkové, jako profesionální golfista v loňském roce vydělal 39 milionů. Stejnou částku ovšem dluží za 12 let vyhýbání se placení alimentů na své dva syny.

  2006 - Mirka na poslední dostupné fotce s oběma Čejkovými syny

  Alex Čejka

 • 2.

  Tvrdil, že je neplodný

  Egyptský multimiliardář Mohamad Shafik Gabr (63) odmítá platit české modelce Jitce Klementové (39), s níž má syna. U soudu se bránil tím, že je údajně neplodný. Dokonce se neznal ani k obsáhlému výčtu svého majetku, který se odhaduje na téměř 50 miliard korun.

  Multimiliardář na svého syna zaplatí 1 200 000 Kč!

 • 3.

  Zdálo se mu to moc

  Bývalý fotbalový obránce Tomáš Řepka (43) neplatil alimenty na své děti z prvního manželství s Renatou. Částka na dceru Veroniku a syna Tomasse 100 000 korun se mu zdála moc vysoká. Neplatil, dluh narostl na milion korun a nakonec čelil Řepka dvěma exekucím.

  O Tommase, ze kterého rostě nadějný fotbalista, se jeho otec nezajímá.

 • 4.

  Dluží statisíce

  Zpěvačka Klára Kolomazníková (37) neměla při výběru otce své dcerky Valinky šťastnou ruku. Václav se opravdu neosvědčil. Nadělal spoustu dluhů a zmizel. Alimenty na dceru ignoruje. Dluží už statisíce a o Valinku se vůbec nezajímá. Zpěvačka chystá nové CD a věří, že je obě uživí sama.

  Zpěvačka Klára Kolomazníková s dcerou Valinkou

 • 5.

  Neplatil omylem

  Dětská hvězda Antonín Navrátil (58) je otcem postižené dcery Kateřiny (27), která trpí syndromem podobným epilepsii. Usiloval o to mít dceru v péči, ale exmanželka to nedovolila. Herec přestal na 7 let platit alimenty, protože Katka pobírala invalidní důchod. Soud mu za to odebral řidičský průkaz.

  Antonín Navrátil neplatil na svoji dceru Kateřinu.

 • 6.

  Utekl a nestará se

  Bývalý hráč amerického fotbalu Mirek Dopita (35) má syna Kryšpína (5) s Agátou Prachařovou, tehdy ještě Hanychovou (31). Vytratil se na Bali a neplatil ani na Kryšpína, ani na osmiletého Mirka z předešlého vztahu s podnikatelkou Renatou. Kvůli stotisícovému dluhu na výživném se ocitl v hledáčku policie.

  2011 - Agáta s Mirkem Dopitou a synem Kryšpínem

  Fotogalerie
  55 fotografií

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 7

bizon_pepa: Jde o to, jestli si čejková ty peníze zaslouží. To že jednou roztáhne nohy neznamená, že bude navždy rentierkou.

(24. 01. 2017 09:14)

londynskypes:

(24. 01. 2017 08:19)

londynskypes: to je hnojivo. .......a janecek si za to muze sam když chtel pod sebe mladsi z l a to ko pku holt matlovka chtěla poradne tv-r-dyho

(24. 01. 2017 08:02)
Zobrazit celou diskusi
Články odjinud
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy