U Štíbrových je pořád veselo! A to, i když přijde na návštěvu Nikolina kamarádka. Místo kafíčka jí moderátorka vzala do kola. Na televizní obrazovce totiž běžely dětské písničky, které hltal její mladší syn Tobias (1), zvaný Mauglí, a do rytmu se na ně pohupoval. Nikol se hned přidala a zapojila i svou kamarádku.

Při té příležitosti se pochlubila nádherně prostorným domem, zejména obývacím pokojem. Tomu dominuje velká sedací souprava petrolejové barvy, naproti ní je postavený krb, kde už se teď vyhřívá jejich nový pes a celá místnost je lemovaná francouzskými okny do krásné zahrady.

Stěna v obýváku je netradičně zaoblená a cely oblouk je obložený dřevěnými laťkami. Obývací pokoj je tak oddělen od další místnosti. Na videu, které Štíbrová sdílela na sociální síti, je vidět i velká chodba s hlavními vchodovými dveřmi. V chodbě je pak schodiště, chráněné dětskou ohrádkou. 

Právě z něho seběhl Nikolčin starší syn Mathias (5), zvaný Radovan, v kostýmu a masce dinosaura, a okamžitě se přidal k rodinné diskotéce. A jak má ve zvyku, rozbalil to pořádně naplno. Manžel Štíbrové Petr jen vše nevěřícně natáčel a sotva se udržel smíchy. 

Video
Video se připravuje ...

Nikol Štíbrová umlčela všechny rejpaly! Syna urážet nenechá Markéta Reinischová, Jan Jedlička

Fotogalerie
34 fotografií